Kripto Para Analizleri

Usta Kripto Analistine Göre Polygon, Solana ve Cardano İçin Beklenenler!

Popüler kripto yatırımcısı Jason Pizzino; Polygon (MATIC), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) hakkındaki görüşlerini güncelledi.

Yeni bir video güncellemesinde Pizzino, YouTube abonelerine blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon’un yüksek bir zaman dilimi destek seviyesini çıkarması halinde mevcut fiyatı olan 0,798 dolardan %30’dan fazla düşüş görebileceğini söyledi.

MATIC 0,70 $ ile 1,00 $ arasında nispeten iyi dayanıyor. Ancak şimdi haftalık grafikte MATIC’te alt tepelerin oluşmasıyla hafif bir kırılma yaşamaya başlıyoruz…

Ve muhtemelen 0,70 $ seviyesinin altında bazı stoplar ayarlıyor olurdum, çünkü bu bizi 0,57 $ ‘lık bu zirvelere geri çekebilir ve potansiyel olarak 0,30 ila 0,40 $ civarındaki bazı düşük seviyeleri test edebilir. Ama her seferinde bir adım. Bu düşük seviyeler burada kırılırsa, muhtemelen MATIC’te 0,50’lerin ortalarından 0,60 $ seviyesine doğru geri dönecektir.”

kripto para analizleri
kaynak: jason pizzino/youtube

Solana’ya baktığımızda, Ethereum (ETH) rakibinin FTX çöküşünden asla gerçekten kurtulamadığını ve 8 veya 9 $ aralığına düşebileceğini söyledi.

Solana için, piyasanın burada 12 -13 ya da 14 $’da tutunabilmesi durumunda yavaş bir öğütme alanına bakıyorduk. Ancak bu düşük seviyeyi 11 $’da tekrar test etmeye çalışıyor gibi görünüyor. Aksi takdirde FTX skandalından sonra oldukça hızlı bir şekilde sıçrama yapabilseydi, bu burada 25 $ seviyesinin üzerinde sağlıklı bir iyileşme olurdu. Yine de geri dönecek.

Bu noktada 11$’a ulaşılırsa muhtemelen ‘HODLer Gözyaşları’ bölümüne girecek… Şu ana kadar tüm zamanların en yüksek seviyesinden %95 ila %96 arasında tam bir kayıp söz konusu… Bu daha düşük seviyelere geri dönersek, 8 ila 9$ arasında bir yerde yaklaşık %97’lik bir kayıp yaşamaya başlarsınız.”

kripto para analiz
kaynak: jason pizzino/youtube

Bu haberin yazıldığı sırada Solana 12,19 dolardan işlem görüyor. SOL güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto analistine göre Cardano şu anda boşlukta

Pizzino ayrıca ADA’nın destek bulmadan önce 0,20 doların hemen altına kadar düşebileceğini söyledi.

telegram 12

“Ben olsam 0,20$ bölgesine daha yakın bir yere bakardım… Bunun sonunda bir dip formasyonu oluşturup oluşturmayacağını ve ardından yukarı yönde bir kırılma olup olmayacağını görmek için bekleyeceğiz.

Genel olarak bu kripto para birimlerinin birçoğu için bu uzun zaman alacak. Logaritmik grafik üzerinde ayı piyasası düşüş trendini zar zor test etmeye çalıştılar ve doğrusal grafikle önceki direnç seviyelerini test etmek için bozulmaya devam ediyorlar. ADA için şu anda tam bir boşlukta oturuyoruz. Dolayısıyla önümüzdeki haftalar ve aylar boyunca burada biraz daha fazla acı yaşanacak.”

kripto para analiz
kaynak: jason pizzino/youtube

Bu haberin yazıldığı sırada ADA 0,255 dolardan işlem görüyor. ADA güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!