Altcoin AnalizleriKripto Para Analizleri

Ünlü Kripto Yatırımcısı Litecoin, Binance ve Solana’yı İnceledi!

Yakından takip edilen bir kripto yatırımcısı, şimdi eşler arası ödeme ağı Litecoin’e (LTC) göz kulak olmanın tam zamanı olabileceğini söyledi.

Cantering Clark olarak bilinen yatırımcı, Twitter takipçilerine LTC’nin daha önce dipleri ve geri dönüşleri işaret eden yapısal bir model oluşturduğunu söylüyor.

Cantering Clark’ın grafiği LTC’nin 71$ civarındaki bir destek seviyesinden sıçradığını gösteriyor.

“Litecoin herkesi şaşırtmak üzere mi? Bebek doğduğundan beri buna bakmadım ve baktığımda bir çöküş bekliyordum.

Bunun yerine, önceki bir dibe çok fazla yapısal ve trend benzerliği var. Aradaki fark bağlam ve risk için affetmeyen bir ortam. Umursayacak mı?”

kripto para analizleri
kaynak: cantering clark/twitter

Yatırımcı, dünyanın en büyük kripto borsasının yerel tokeni olan Binance Coin’de (BNB) de benzer fırsatlar gördü. Binance’in önceki haftalarda ödeme gücüne ilişkin karşılaştığı FUD’un (korku, belirsizlik ve şüphe) geçmişte kaldığını ve BNB’nin artan güvenden faydalanması gerektiğini söyledi.

“Gözler BNB’de – Binance fud çoğunlukla anlatının dışında.

BTC ve ETH’ye karşı tarihsel olarak güçlü bir çift, bu yüzden belki biraz güç görürüz ve önceki normlara geri döneriz.

Son 2 haftalık aralığın kırılmasıyla burada uzun bir süre için R: R (ödüllendirme riski) iyi tanımlanmıştır ve başarısızlık iyi bir kısa ayarlar …

ELI5 (5 yaşındaymışım gibi açıkla):

Her iki yön için de kısa vadeli eğilimi tanımlamak için bağlamsal olarak çekici bir alandayız. Eğer 253 gibi bir değer kaybederek uzun vade geçersiz kılınırsa, bugünün en yüksek seviyesinin üzerinde tanımlanan riskle cazip bir kısa vade fırsatı ortaya çıkar.”

kripto para analizleri
kaynak: cantering clark/twitter

Geçtiğimiz hafta, popüler yatırımcı Ethereum’un (ETH) rakibi Solana’nın (SOL) dip belirtileri gösterdiğini söyledi.

“Görünüşe göre piyasa burada biraz kalabalık olabilir. Sanırım benim %50 daha düşüş çağrısı yapmam ve diğer herkesin 3 dolar çağrısı yapması, bu işin tamamen tek taraflı olduğunun ve yakın gelecekte potansiyel olarak dibe vuracağının işareti olabilir.”

kripto para analizleri
kaynak: cantering clark/twitter

Şimdiye kadar, kripto yatırımcısının Solana hakkındaki çağrısı doğru çıktı. Bu haberin yazıldığı sırada SOL, en düşük seviyesi olan 8,30$’dan %62’nin üzerinde bir artışla 13,48$’dan işlem görüyor. SOL güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!