ALTCOİNYORUM/ANALİZ

Binance Coin, WAVES, Uniswap Fiyat Analizi: 03Ağustos

Hem Bitcoin hem de Ethereum dünden beri kayıp bildirdi ve diğer altcoinlerin yukarı yönlü hareketlerini de durdurdu. Binance Coin, en son Malezya yasağı olmak üzere düzenleyici endişeler arasında mücadele etti. DALGALAR nazikçe toparlandı ve UNI hemen destek seviyesine inmek üzereyken yana doğru bir hareket sergiledi. 

Binance Coin (BNB)

bnb aug 3 1536x593 1
BNB/USD , TradingView

Binance Coin, sadece iki gün önce 337 dolarlık kritik direnç seviyesinin üzerine çıktı. BNB 322 $ destek seviyesine ulaştığı için daha geniş piyasa hissi yükseliş eğilimini azalttı.

Daha fazla düşüşle, destek bölgesi 309 dolar civarında görülebilir. Son %3.1’lik düşüş, Göreceli Güç Endeksi’ni düşüş bölgesine girerken orta çizgisinden düşmeye zorladı .

Müthiş Osilatör düşüş sinyalinin yükselişte olduğu fikrini ortaya koyduğundan , diğer göstergeler azalan satın alma baskısına karşılık geldi. MACD de baskı sırasında histogramında büyüyen kırmızı çubuklar gösterdi. BNB tersine dönerse, direnç seviyesi 337 dolar.

Geçen hafta Binance, Malezya hükümetinin borsaya karşı yaptırım kararı alması ve ülkedeki faaliyetlerini durdurmasıyla haberlerde yer aldı . 

WAVES

waves aug 3 1536x593 1
DALGALAR/USD , TradingView

WAVES, gece boyunca %0.2’lik bir artış kaydettiği için hafifçe toparlandı ve alt’ın yanal hareketi gösterdiği söylenebilir. Fiyat hareketi 16.81 dolar ile 15.80 dolar arasında kaldı. Yazma sırasında, madeni para 15.82 $ olarak fiyatlandırıldı. 

Ayılar güçlendikçe alt, 14,44 dolarlık destek seviyesine doğru ilerliyor olabilir. Artan yönde, daha fazla değer kaybetmemek için yakında 16.81 dolar seviyesini test etmesi gerekecek. 

Göreceli Güç Endeksi düşüş bölgesine girerken merkez çizgisinin altına düştü ve MACD histogramında kırmızı çubukların varlığını gösterdi. 

Bollinger Bantları orta sapma ile paralel kaldı ve bu da fiyatların çok fazla dalgalanmayacağını gösteriyor. 

Uniswap (UNI)

uni aug 3 1536x593 1
UNI/USD , TradingView

UNI, 21.00$’dan işlem gördüğü için, basın zamanında 19.60$’lık destek seviyesine yöneldi. Son 24 saatte %4,6 düştü. Tüm teknik göstergeler, alt için güçlü bir düşüş eğilimine boyandı.

Anında destek seviyesi 19.60 dolardı. RSI düşmüş ve Temmuz 21. Bir ayı geçit beri boğa kalması yönetmek sonra ayı bölgeye düştü MACD kırmızı histogramlarına yol açtı. 

Sermaye girişleri keskin bir şekilde düştü, ancak Chaikin Para Akışı’nın yayınlandığı sırada girişler hala çıkışlardan önce geldi 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!