Kripto Para Analizleri

Pantera Capital Ortakları, 4,1 Milyar Dolarlık Kripto Fonu Piyasasının Bittiğini Söyledi!

Pantera Capital’ın Dan Morehead ve iki yatırım ortağına göre, kripto kışı sona erdi ve boğa piyasası başladı.

Son haber bültenlerinde, son ayı piyasasının 21 Kasım’da sona erdiği ve 376 gün sürdüğü belirtildi.

Bitcoin kripto kışında %77 değer kaybetti

Pantera Capital’ın yatırım ortağı Sehaj Singh, Bitcoin’in (BTC) bu dijital para kışında %77 değer kaybettiğini belirtirken, ortalama ayı piyasası kaybının %73 olduğunu söyledi.

“Pantera, Bitcoin’in 10 yıllık döngülerinde ilerledi ve ben de benzer döngülerde ticaret yaptım. Blockchain varlıklarının dip seviyelerini gördüğümüze ve bir sonraki boğa piyasası döngüsünde olduğumuza inanıyorum.

2021 Kasım’ından 2022 Kasım’ına yaşanan düşüş, ortalama döngü süresine uyuyor. Ancak bu ayı piyasası, önceki boğa piyasasının %136’sını siliyor.”

kripto para analiz
kaynak: pantera capital

Pantera Capital, dijital para biriminin yükselmeye başladığına inanıyor ve bir sonraki boğa piyasası döngüsünde olduğunu düşünüyor. ABD’deki ilk kripto fonunu 2013 yılında başlatan Pantera Capital, 4,1 milyar dolarlık varlığı yönetiyor ve 100 girişim yatırımı ile 110 erken aşama token yatırımı yaptı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!