Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Ethereum Balinası, Piyasalar Sallanırken Aniden 250.000.000 Doların Üzerinde Hareket Etti!

Bir Ethereum (ETH) balinası, kripto borsası Bitfinex’e aniden 250 milyon dolardan fazla değerde ETH transfer etti.

Blockchain izleme platformu Whale Alert’e göre, bilinmeyen bir cüzdan pazartesi sabahı erken saatlerde Bitfinex’e 126,3 milyon dolardan fazla değere sahip 100.000 ETH gönderdi.

Ardından yaklaşık 22 dakika sonra, aynı cüzdan aynı Bitfinex adresine 100.000 ETH daha gönderdi.

Whale Alert ayrıca uzun süredir uykuda olan bir ETH balinasının Pazartesi günü canlandığını bildirdi. Bilinmeyen bir cüzdan, daha önce yedi yıldan fazla bir süredir taşınmamış olan 499,99 ETH’yi (631.000 $’dan fazla değerde) taşıdı.

Cüzdan ilk olarak 2015 yılında Ethereum genesis bloğundan 500 ETH almıştı. Şu anda 1,48 $ değerinde yaklaşık 0,001 Ethereum tutuyor.

Bu haftanın başlarında, popüler kripto analisti Benjamin Cowen ETH’nin boğa koşusu öncesi fiyat seviyesine döneceğini öngördü.

ethereum

Yatırımcı: Ethereum’u 600$ seviyesine getirecektir

“Bu yıl boyunca bunun hakkında konuştuk ve genel beklenti ETH bir dizi boğa koşusundan geçtiği, ancak günün sonunda eve döndüğü ve bunun ‘balon olmayan verilere’ uygun logaritmik regresyon bandına geri döndüğü ve aynı eğilimin beşinci kez gerçekleştiğini görüyoruz…

2018’i hatırlarsanız, Ethereum’un yaşadığı düşüş yaklaşık %95 civarındaydı. ETH %95 düşeceğini söylemiyorum ama diyelim ki %87 düşse bile, ki Bitcoin %95’lik ayı piyasasından sonra düşmüştü, bu Ethereum’u 600$ seviyesine getirecektir.”

ETH bu yazının yazıldığı sırada 1.264 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ikinci sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %0,06 artış gösterdi.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!