Ethereum Haberleri

Ethereum, Kripto Pazarı Paxful’dan Çıkarıldı!

Eşler arası kripto pazarı platformu Paxful, Ethereum’u (ETH) listeden çıkardığını ve bunun başka bir fiat para birimi olduğunu söyledi.

New York merkezli kripto borsasının kurucu ortağı Ray Youssef; şirketin Ethereum’u önde gelen akıllı sözleşme platformunun proof-of-stake’e geçmesinden kaynaklanan ademi merkeziyetçilik eksikliği olduğunu düşündüğü için listeden çıkardığını söyledi.

Youssef’e göre yatırımcılar, piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto varlığı olmadan daha güvende.

“Sonunda Ethereum’u pazarımızdan attık. 11,6 milyon insan artık daha güvende. Dürüstlük gelirden üstündür. Sırada kim var?”

ethereum haberleri

Ethereum, Bitcoin’den değerli bir ivme çaldı

Yakın tarihli bir şirket duyurusunda Youssef, ETH’yi Paxful’dan atmasının nedenlerini açıkladı. Ethereum’un ve onun üzerinde başlatılan binlerce projenin Bitcoin’in (BTC) potansiyelini gerçekleştirmesini engellediğini söyledi.

“İşte ETH’yi Paxful’dan kaldırmamın nedenleri:

ETH iş kanıtından hisse kanıtına geçti. İş ispatı, Bitcoin’i var olan tek dürüst para haline getiren yeniliktir, oysa hisse ispatı ETH’yi esasen fiatın dijital bir biçimi haline getirmiştir.
ETH merkezsiz değildir. Küçük bir grup insan tarafından kontrol edilmektedir ve bir gün onu kullanmak için izin almanız gerekecektir.
ETH kredi ve borç verme gibi gerçek kullanım durumlarında bazı faydalara sahipti ancak tokenleştirme nedeniyle gelişti. ETH’nin ortaya çıkardığı tokenler, insanları milyarlarca dolar soyan dolandırıcılar oldu. Bitcoin’den değerli bir ivme çaldılar ve görevimizde bize yıllara mal oldular.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!