Altcoin AnalizleriEthereum AnalizleriKripto Para Analizleri

Santiment, Kripto Yatırımcılarını İki Haftada %164’ün Üzerinde Patlayan Ethereum Tabanlı Altcoin Hakkında Uyardı!

Blockchain istihbarat platformu Santiment, en iyi 50 altcoin’den biri tarafından kaydedilen büyük rallinin sona erebileceği konusunda kripto yatırımcılarını uyardı.

Santiment, Ethereum (ETH) tabanlı staking ağı Lido DAO’nun (LDO) yönetişim tokeninin fiyat ile aktif adres sayısı ve ağ büyümesi arasında bir sapma gösterdiğini söyledi.

Lido DAO zirveyi inşa etme sürecinde, sapmaların son aşamasında. Ağ aktivitesinde ve ağ büyümesinde farklılaşma:

Fiyat zirvede kalmaya devam eder, ancak aktif adresler ve ağ büyümesi düşer.

Bu genellikle bir düşüş işaretidir ve iyi bilinen bir modeldir.”

kripto para analiz
Kaynak: Santiment

Lido DAO bu haberin yazıldığı sırada 1,85 dolardan işlem görüyor. Yönetişim tokenı 28 Aralık’ta 0,935 $ ile en düşük seviyeyi gördü ve bu hafta başında %158’lik bir kazançla 2,41 $’a yükseldi. LDO güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Santiment daha sonra merkezi olmayan özerk organizasyon MakerDAO (MKR) ve merkezi olmayan finans protokolü SushiSwap’in (SUSHI) yönetişim tokenine ek olarak Ethereum’a yöneliyor. Santiment, üç kripto varlığın piyasa değerinin gerçekleşmiş değere (MVRV) oranının aşırı satın alınmadıklarını gösterdiğini söyledi.

MVRV oranı, piyasa karlılığını değerlendirmek ve bir varlığın fiyatının gerçeğe uygun değerin altında mı yoksa üstünde mi olduğunu belirlemek için kullanılır.

“Boğalar için iyi haber MVRV’nin bitmemiş olması. Bazı varlıklar için tehlikeli ‘aşırı alım’ seviyesinin altında.”

kripto para analiz
Kaynak: Santiment
kripto para analiz
Kaynak: Santiment
kripto para analiz
Kaynak: Santiment

Ethereum geçtiğimiz hafta %10 artış gösterirken, MakerDAO ve SushiSwap aynı dönemde sırasıyla %24 ve %15 değer kazandı. Güncel fiyatlarını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!