ALTCOİN

Gündemde Olan Altcoin İçin Analist’ten Duyuru: Güzel Yerlere Gelecek!

Popüler altcoin VeChain (VET), son 14 günde %150,3 artış yaşadı ve haftalık bazda ise %84,4 kâr kaydetti. Bu muhteşem ralliye ek olarak şirket, kurumsal olarak benimsenmesine yeni bir ivme kazandırabilecek önemli bir kilometre taşını kutladı.

VeChain Vakfı, VeChain’den 2021 Forbes Blockchain 50’de bahsedildiğini duyurdu

VeChain Vakfı, Twitter aracılığıyla VeChain’den 2021 Forbes Blockchain 50’de bahsedildiğini duyurdu. Üçüncü yılı olarak kutlanan bu etkinlik, Blockchain teknolojisini ve kripto para birimlerini kullanan şirketlerin “kesin muhasebesini” sunmak için oluşturuldu. Forbes, Bitcoin ve Blockchain’in 2020’de ana akım haline geldiğini açıkladı. Pek çok sektörde artan ilgi ve kullanımla birlikte, bu teknolojinin kurumsal dünyada gerçek bir etkisi var. Forbes şunları söyledi:

“Bi̇tcoi̇n ve Blockchai̇n ana akım hali̇ne geldi̇. Bi̇tcoi̇n’i̇n 2020 dalgası dünya çapında C-sui̇te yöneti̇ci̇leri̇ni̇n di̇kkati̇ni̇ çekti̇. Şi̇rketler yalnızca faturaları uzlaştırmak ve ürün kaynağını doğrulamak gi̇bi̇ görevleri̇ gerçekleşti̇rmek i̇çi̇n Bitcoi̇n’i̇n altında yatan teknoloji̇yi̇ kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda şu anda düzi̇nelerce Bi̇tcoi̇n’i̇ bi̇r hazi̇ne varlığı olarak tutuyor.”

z
Günlük grafikte güçlü kazançlar elde eden VET – Kaynak: VETUSDT Tradingview

Listede Michael Saylor liderliğindeki yazılım şirketi MicroStrategy; Alibaba Group’un eski yönetim kurulu başkanı tarafından kurulan Ant Group; Binance, Coinbase, PayPal, Samsung, Square ve diğerleri yer aldı. VeChain Vakfı konuya yönelik şunları söyledi:

“Blockchai̇n, tedari̇k zi̇nci̇ri̇ ve i̇zlenebi̇li̇rli̇k endüstri̇leri̇ni̇ dönüştürerek veri̇msi̇zli̇kleri̇ ortadan kaldırıyor. Archana Sri̇sty, 2021 Forbes Blockchai̇n 50’de Vechai̇n’den bahsetti̇ği̇ni̇z i̇çi̇n teşekkür ederi̇z! Walmart Çi̇n’i̇n gıda i̇zlenebi̇li̇rli̇k platformunu güçlendi̇rmekten gurur duyuyoruz.”

Popüler altcoin VeChain’in (VET) son fiyat hareketi manipüle edildi mi?

Popüler analist ve trader Justin Bennet, VeChain’in yerel tokeni VET’de yükselişe geçti. Ancak analist, son rallinin “büyük bir Discord grubu”ndan kaynaklanmış olabileceğine inanıyor. Justin Bennet, altcoin rallisini inorganik olarak sınıflandırdı ve kısa süre önceki fiyat hareketinde manipülasyon olduğunu söyledi. Justin Bennet, konuya yönelik şunları söylüyor:

“Cuma günü koordi̇neli̇ bi̇r vet pompasi olduğunu beli̇rtmek, Vechai̇n’i̇n arkasındaki̇ temellerden hi̇çbi̇r şey alıkoymuyor. Popüler Altcoi̇n Vet olduğu yerde olmayı hak edi̇yor mu? Tabi̇ ki̇… bi̇rden çok kez söyledi̇m, bu yıl 1 i̇la 3 dolar olacağını düşünüyorum.”

Kaynak: VeChain Justin

Justin Bennet: Birden çok kez söyledim, bu yıl 1 ila 3 dolar olacağını düşünüyorum

Justin Bennet’in atıfta bulunduğu Discord grubunun yaklaşık 200.000 üyesi var ve sözde hareketleri, Güney Kore borsalarında yüksek bir Mesleki Eğitim ve Öğretim işlem hacmiyle birleşiyor. Öte yandan, analist, VET’in “parabolik bir hamle” için hazır olduğunu söyledi. Analistin paylaştığı grafiğe göre, VET “devasa bir Fincan ve Kulp Formasyonu (Cup & Handle Pattern)” oluşturdu. Ticaret hacmindeki artışa ek olarak analiste göre, bu VET’i %377’lik bir ralliye gönderebilir. Justin Bennet konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu, 4.618 FİB uzantısı i̇le yakından uyumludur. Kalkıştan önce konsoli̇dasyonun i̇şleyi̇şi̇ni̇ bekleyi̇n. Vet hedefi̇: 0.5008 dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!