Altcoin Haberleri

Stargate Finance, Coinbase’in Listeden Çıkarma Açıklamasıyla Düştü!

ETH tabanlı bir altcoin Stargate Finance V1’in (STG), ABD merkezli en büyük kripto para borsasının listesinden çıkarılacağı duyurusunun ardından serbest düşüş yaşadı.

Coinbase son duyurusunda, zincirler arası token ticaret platformu Stargate Finance V1 (STG) listeleme standartlarını karşılayamadığı için önümüzdeki haftadan itibaren STG’yi listesinden çıkaracağını açıkladı. Bu haber, ETH tabanlı altcoin için ciddi bir düşüşe neden oldu.

“Borsamızdaki varlıkları listeleme standartlarımızı karşıladıklarından emin olmak için düzenli olarak izliyoruz. En son incelemelerimize dayanarak Coinbase, STG için alım satımı 14 Mart 2023’te, Doğu saatiyle 12’de veya civarında askıya alacak.”

 stargate finance haberleri

Stargate Finance, LayerZero protokolünü kullanıyor

Stabilcoin odaklı Stargate, zincirler arası token değişimlerini hızlandırmak amacıyla “LayerZero” protokolünü kullanıyor. Ancak, Coinbase’in yakın bir gelecekte desteğini kesme kararı aldığı bir sonraki sürümde yer almayacaklarını açıkladılar.

“15 Mart 2023’te Stargate Finance, yeni bir sözleşme adresiyle Stargate Finance V2’yi çıkaracak. Coinbase, STG’nin (V1 veya V2) herhangi bir airdrop’unu desteklemeyecektir. Coinbase şu anda Stargate Finance V1’den STG V2’ye herhangi bir yükseltmeyi kolaylaştırmayacaktır.”

Coinbase, güncellediği 2021 listeleme politikasıyla, listeledikleri dijital varlıkların güvenli ve yasalara uygun olmasını sağlamayı hedefledi. Ancak, STG’nin hangi politika maddesini yerine getiremediği açıklanmadı.

Bu haber, STG’nin fiyatını çökertti. Dijital varlık yedi günün en yüksek seviyesi olan 1,04 $’dan %32’lik bir düşüşle 0,706 $’a kadar geriledi. Haber yazıldığı anda ise 0,716 $ seviyelerinde dengelenmiş durumda.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!