Altcoin Haberleri

Kripto Stratejisti: Dogecoin (DOGE), XRP Rallisi’ni Takip Ediyor

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, popüler memecoin Dogecoin‘in (DOGE) son zamanlarda yaşanan XRP rallisini izlemeye başladığına inanıyor.

Birkaç gün önce, uluslararası ödeme çözümü XRP, Yargıç Analisa Torres’in Ripple’ın otomatik, açık piyasa XRP satışlarının bir menkul kıymet olmadığına hükmetmesinin ardından 24 saat içinde %73’lük bir artış yaşayarak büyük bir sıçrama gerçekleştirdi.

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, Dogecoin’in mevcut piyasa yapısının, XRP’nin geçen haftaki büyük artışından önceki fiyat hareketine benzediğini belirtti.

Van de Poppe, DOGE’nin dördüncü en büyük kripto para biriminin piyasa yapısını yansıttığını göstermek için XRP’nin 12 saatlik grafiğini Dogecoin’in çizgi grafiğiyle birleştiriyor.

Kripto para birimi trader’ına göre, eğer Dogecoin XRP’nin izinden giderse, popüler memecoin mevcut fiyatlarından %157’ye kadar çıkabilir.

“DOGE’de belki de 0,15 ila 0,18 Amerikan Doları arasında bir yükselişe hazırız.”

doge 1
kaynak: michaël van de poppe/youtube

Bu yazı yazılırken DOGE, son 24 saatte hafif bir artışla 0,07 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Van de Poppe ayrıca tüm kripto para birimlerinin piyasa değerini (TOTAL) yakından izliyor. Trader’a göre, TOTAL grafiği, haftalık zaman diliminde altın bir çarpı işareti oluşturarak büyük bir kırılmanın eşiğinde görünüyor.

Uzun vadeli bir hareketli ortalama olan 200 haftalık hareketli ortalama (MA), kısa vadeli bir MA olan 50 haftalık hareketli ortalamanın altına düştüğünde golden cross oluşur. Golden cross genellikle uzun vadeli bir yükseliş sinyali olarak kabul edilir.

Van de Poppe şunları söyledi:

“Yukarı yönlü bir kırılmanın eşiğinde olduğumuzu görebiliyoruz. Ayrıca, 200 haftalık MA’nın üzerinde kalma durumumuz var. Bir çarpı işareti gördük. Çarpı işaretinin devamını ve yükselişin devamını göreceğiz.

Yeni yüksek seviyenin buradan yaklaşık %40 ila %70 (veya) %80 olacağını düşünüyorum… Hızlı bir düzeltme yapmadan önce 2 trilyon dolara kadar çıkabiliriz…

Momentumun en az iki ila üç ay süreceğini düşünüyorum.”

doge 2
kaynak: michaël van de poppe/youtube

Bu yazı yazıldığı sırada, tüm kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri 1.172 trilyon dolar seviyesinde.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!