Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Cardano (ADA) Kurucusu Charles Hoskinson, FTX Çöküşünün Daha Fazla Hareketlilik Getireceğini Söyledi!

Ethereum (ETH) rakibi Cardano’nun (ADA) ortak yaratıcısı, yatırımcıları kripto borsası FTX’in son çöküşünden daha fazla serpinti olacağı konusunda uyardı.

FTX’in dağılması yeni düzenlemeler getirmeye zorlayabilir!

Yeni bir video güncellemesinde Charles Hoskinson, FTX’in dağılmasının milletvekillerini dijital varlık endüstrisi için yeni düzenlemeler getirmeye zorlayabileceğini söyledi.

Hoskinson, FTX’in kriptonun kendisinin değil, etrafındaki kusurlu ve merkezi altyapının başarısızlığı olduğunu söyledi.

Kripto başarısız olmadı. İnsanlar başarısız oldu. Güvenilir konumdaki insanlar. Günün sonunda, her ne kadar kripto para biriminin ilkelerine inanmak istesek de, bunun tamamen insanların paralarını merkezi borsalara yatırmasıyla ve kuruluşların kendi adlarına bir şeyler yapmaları için merkezi işletmeleri emanet etmesiyle ilgiliydi.

Kripto para birimi alanıyla kurtulmaya çalıştığımız endüstri bu. Ne yazık ki, şimdi bir araya getirilecek ve bunun yansımalarının da makul bir mevzuat olması çok yüksek bir ihtimal, ancak olmayacağına dair güçlü bir ihtimal var.”

Hoskinson, FTX’in neden olduğu hasarın artarak diğer kripto firmalarını büyük ölçüde etkileyeceğini söyledi. Serpintinin nihayetinde Amerikan kripto şirketlerinin katı yeni düzenlemelere uymak zorunda olabileceğini söyledi.

ftx

“Bu ne yazık ki, ne yaptığını bilmeyen insanların güç ve güven pozisyonlarına girdiğinde, kademeli ve yıkıcı hasarlar yarattığında ortaya çıkan sonuçtur. Bu sadece buzdağının görünen kısmı. FTX’in sahip olduğu finansal ilişkilere bakarsanız, listede aşağılara indiğimizde, bir dizi iflas yaratabilir ve ne yazık ki kripto kurtarma alamıyor, ancak rakiplerimiz alıyor…

[Kurtarma paketleri] alamıyoruz. Sadece pisliği temizleme ve sonra bunun için suçlanma ve mali sonuçla kendimiz ilgilenmek zorunda kalma ayrıcalığına sahibiz. Şimdi, bunun kripto para birimini öldürmeyeceğine inanıyorum. Gelecekte sektörümüzün çok daha güçlü olacağına inanıyorum ve inanıyorum ki daha güzel günlerimiz önümüzde…

[FTX], devenin sırtını kıran ve en azından kısa ve orta vadede kripto para birimlerinin Amerika’da nasıl çalıştığını değiştiren saman haline gelebilir. Özellikle, yasa koyucuların sektöre büyüme yanlısı bir özgürlük yetkisi verme konusundaki iştahını değiştiriyor.

telegram 12

ABD’de gözetim dışı cüzdanlara artık izin verilmeyen bir dünyaya bakabiliriz. Bitcoin dışındaki her kripto para biriminin menkul kıymet olarak etiketlendiği ve onları likiditeden mahrum bırakacak külfetli düzenlemelere uymaya zorlandığı bir dünyaya bakabiliriz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!