ALTCOİN

Crypto Capital Venture Kurucusu, ADA’nın Tekrar Patlayacağını Söyledi!

Crypto Capital Venture Kurucusu Dan Gambardello, Cardano’nun (ADA) tekrar patlayacağını söylemek için Twitter’a gitti. Twitter kripto topluluğu onun açıklamasını destekledi ve madeni para için de yüksek umutlarını dile getirdi.

Not etmek gerekirse, Crypto Capital Venture yeni başlayanlar için bir işe alım firmasıdır. Kurucusuna göre, kripto başlangıç ​​şirketlerinin katlanarak büyümesine yardımcı oluyor. Ayrıca Gambardello, YouTube Kanalının ve Cardano hisse havuzlarının ve delegelerinin başarısından dolayı CCV’nin başarısının tüm bunları tek bir görevde güçlendirdiğini belirtti: Sevmek ve Hizmet Etmek.

ada
Crypto Capital Venture Kurucusu, ADA'nın Tekrar Patlayacağını Söyledi! 1

Ayrıntılı olarak, Cardano (ADA) bugünlerde pazardaki konumunu gerçekten sağlamlaştırıyor. Raporlara göre yatırımcılar bile Cardano ve Solana’ya taşınıyor. Ayrıca Cardano’da zincir üzerinde varlık tabanlı bir stabilcoin protokolü olan Ardana, yakın zamanda halka açık satışını da paylaştı.

Dahası Cardano, Cardano Vakfı’nın NFT pazarlarını geliştirmek için Rival ile ortaklık kurduğunu da ortaya koydu. Gerçekten de Cardano hızla büyüyor ve halkın bekleyip ne zaman patlayacağını görmesi gerekiyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!