Altcoin Haberleri

Mobil Bankacılık Projesi MinePlex, Bu Hafta %183’ün Üzerinde Artış Gösterdi!

Bir mobil bankacılık altcoin projesi MinePlex, yeni bir token stratejisinin kullanıma sunulması ve yaklaşan bir güncelleme öncesinde son yedi gün içinde hızla yükseldi.

PLEX 8 Ocak’taki 0,109$’lık düşük seviyesinden bu hafta 0,309$’a yükselerek sadece yedi gün içinde %183’ün üzerinde kazanç elde etti.

MinePlex 24 saat içerisinde %18 artış gösterdi

Plex blok zinciri, iki yerel token kullanan bir mobil kripto bankasıdır. PLEX ödeme ve varlık tokeni MINE ise sistemin sabit değerli tokenidir. MinePlex, kullanıcılara PLEX token’lerinde ödüller veriyor ve bu ödüller stake etmek için uygulamada USDT veya MINE’a dönüştürülebiliyor.

mineplex haberleri

MinePlex, şirketin yeni stratejisinin PLEX’in fiyatını yükselttiğini söyledi.

“MINE ve PLEX tokenleri için yeni bir ekonomik model başlattık, bu da talebi artırmamıza ve PLEX arzını azaltmamıza olanak tanıyor. Bu durum token fiyatlarına da yansıyor.

Plex kullanıcılarının ruh hali, PLEX emisyonunun yarıya indirileceği yaklaşan yarılanma ile de besleniyor.

Önümüzdeki dört ay içinde, güncellenmiş MinePlex.Finance piyasaya sürülecek. Euro, dolar ve PLEX cinsinden mobil banka hesabınız olacak.”

Bu haftaki fiyat artışlarına rağmen PLEX, Kasım 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,45 dolardan %87’den fazla düşüşte. PLEX güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!