Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Binance CEO’su Endüstri Kurtarma Fonunu Açıkladı!

Binance CEO’su Changpeng Zhao’dan yapılan bir duyuru, Bitcoin fiyatında ve genel kripto pazarlarında ani bir artışı tetikledi.

Zhao, FTX’in çöküşünün ardından likidite sıkıntısı çeken şirketleri ve projeleri desteklemek için bir “endüstri kurtarma fonu” oluşturduğunu söyledi.

“FTX’in art arda gelen olumsuz etkilerini daha da azaltmak için Binance, aksi halde güçlü olan ancak likidite krizinde olan projelere yardımcı olmak için bir endüstri kurtarma fonu oluşturuyor. Daha fazla detay yakında gelecek. Bu arada, uygun olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen Binance Labs ile iletişime geçin.

Ayrıca ortak yatırım yapmak isteyen diğer sektör oyuncularına da hoş geldiniz. Kripto gitmiyor. Biz hala buradayız. Yeniden inşa edelim.”

binance

Binance CEO’su Endüstri Kurtarma Fonunu Açıklarken Bitcoin ve Kripto Piyasaları

Bitcoin, 24 saatin en düşük seviyesi olan 15.906 dolardan 16.580 dolara yükseldi.

Ethereum, 24 saatin en düşük seviyesi olan 1.180 dolardan 1.233 dolara yükseldi.

Piyasa hamlesi, FTX’in kullanıcı hesap bakiyelerinin sıfıra düşmesi ve borsadan milyonlarca dolarlık kripto paranın çıkmaya başlamasıyla saldırıya uğradığını iddia etmesiyle başlayan kaotik bir hafta sonunu geride bıraktı.

Zhao’nun yeni duyurusundan birkaç saat önce, gözden düşmüş FTX kurucusu Sam Bankman-Fried, Twitter’da tuhaf ve tutarsız bir mesaj yayınladı.

Bankman-Fried, Cuma günü FTX, FTX.US ve Alameda Research’ün iflasını duyurmasından bu yana önemli bir şey söylemedi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!