Altcoin Haberleri

Arthur Hayes, Ethereum (ETH) Birleşmesinin Hala Fiyatlandırılmadığını Söyledi, Kripto Piyasaları İçin Kötü Senaryoyu Açıkladı!

BitMEX’in kurucu ortağı Arthur Hayes, Ethereum’un (ETH) bir Proof-of-Stake konsensüs modeline başarılı geçişinin önemini piyasanın hala fiyatlandırmadığını söylüyor.

Real Vision’dan Raoul Pal ile yaptığı röportajda Hayes, Ethereum ağının artık yeni işletmeler ve protokollerle dolu yeni bir ekosistemi destekleyebildiğini söylüyor, bu henüz ETH için fiyatlandırılmamış bir şey.

“Açıkçası, ETH fiyatı şu anda bunu yansıtmıyor çünkü aşırı likidite endişelerimiz var, ancak yükseltmenin iyi gitmeye devam ettiğini varsayarsak, yeni işler yaratacak bu ilginç şeylere sahipsiniz. bugün tamamen belirgin olmayabilir tüm ekosistem. İnsanların ‘Tamam, şimdi anladım’ demesi altı ila 12 ay sürebilir. Tamamen yeni olan bu yeni ilkeller var… Varlıklarını, ETH’mi riske atarsam güvenebileceğim bir getiri olduğu gerçeğine borçlular.”

ethereum-arthur hayess

Yazma sırasında, Ethereum 15 Eylül’de gerçekleşen birleşmeden bu yana yaklaşık %20 düşüşle 1.315 dolar değerinde.

Kripto emektarı, genel olarak, kripto piyasalarının ayı piyasasının dibinde veya buna yakın olduğunu söylüyor. Hayes’e göre, Bitcoin (BTC) ve kripto, bir sonraki döngü başlamadan önce muhtemelen dibe yakın dalgalı bir aşamada.

“Sanırım dibi kesiyoruz. Bitcoin’de 17.500 dolar tutuyor muyuz? Belki, belki değil. Kırılırsa bundan çok daha düşük olacağını mı düşünüyorum? Muhtemelen değil. Bütün düşüncem, ‘Tamam kim fiziksel satıyor?’ Her varlık sınıfında olduğu gibi klasik bir kredi sıkışıklığı yaşadık…

Ve sonra düşünürsünüz, kim iflas etti? En büyük, en saygı duyulan hedge fonları, yeni kurulan şirketler ve kişilikler ortaya çıktı ve bazı finansal zorluklar yaşadıklarını söyledi. Yani, büyüklükte satabileceklerini düşündüğüm tek kişi madenciler, ve o zaman merak etmelisiniz ki, fiyatların bugün olduğundan daha da düşük olduğu Haziran ortasında, onların da aynı büyüklükte satmaları gerekmez miydi? kredi ve kimse kredi alamaz mı?…

Ben sadece o yoğunluğu göremiyorum, bu da beni sadece dipte dolaştığımıza inanmaya itiyor. Bir süre burada olmayabiliriz. Bir süre burada olabiliriz. Bu, yakında yukarı çıkacağımız anlamına gelmez. Ama sanırım bugün satması gereken başka kimin dükkânı olduğunu bilmiyorum.”

Yazma sırasında, Bitcoin gün için sabit olan 19.337 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!