Altcoin Haberleri

Ethereum’un Rakibi, Bu Hafta 2,3 Milyar Dolarlık Token Satışı Olduğunu Açıkladı!

Ethereum rakibi, diğer kripto projelerinin çoğu fiyat çizelgelerinde yatay hareket etmiş olsa bile, bu hafta tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşarak yaklaşık %60 arttı.

Ethereum vs AVAX

CoinGecko’ya göre akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX), yazı yazarken 65.02 dolardan işlem görüyor ve Perşembe günü bir noktada tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.34 dolara ulaştı.

Avalanche Foundation ayrıca Perşembe günü, Polychain Capital ve Three Arrows Capital dahil olmak üzere bir dizi blockchain varlık yatırım firmasına, kripto hedge fonlarına, melek yatırımcılara ve aile ofislerine 230 milyon dolarlık özel token satışını tamamladığını duyurdu.

ethereum'un rakibi, bu hafta 2,3 milyar dolarlık token satışı olduğunu açıkladı!

Vakıf, bu parayı genişleyen merkezi olmayan finansa (DeFi), kurumsal uygulamalara ve Avalanche halka açık blok zincirindeki diğer kullanım durumlarına tahsis etmeyi planlıyor. Satış Haziran ayında tamamlandı.

Çığ Vakfı direktörü Emin Gün Sirer’e göre,

“Akranlarından çok daha genç olmasına rağmen Avalanche, DeFi kullanıcıları ve geliştiricileri için vaat ve potansiyeli hızla gerçek dünya etkisine ve değer yaratmaya dönüştürdü.

Ağ etrafında toplanan inşaatçılar topluluğu, rekabet üstünlüğünün bir kanıtıdır ve Avalanche’ta kurumsal ve merkezi olmayan finansın kesiştiği noktada henüz kullanılmayacak çok fazla potansiyel var.”

Erken aşamadaki risk sermayesi şirketi Outlier Ventures tarafından yapılan son araştırmalar, Avalanche’ın geçtiğimiz yıl geliştirici faaliyeti açısından patlayıcı bir büyüme gösterdiğini gösteriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!