ALTCOİNBİTCOİN

Analist Poppe, Cardano’nun Fiyatına Bakarak, Bitcoin Arz Şokunun Geldiğini Söylüyor!

En iyi kripto stratejisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, Bitcoin için gelen arz şokunu tahmin ederken Cardano’nun fiyat hareketini yakından izliyor.

Van de Poppe, 404.100 Twitter takipçisine Cardano’nun bir sonraki adım için bir temel oluşturmak için Bitcoin (ADA/BTC) karşısında hafifçe düzeltme yaptığını gördüğünü söyledi.

“Cardano’nun burada devam etmesini bekliyoruz. BTC çifti iyi gidiyor.”

image 21
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’nin grafiğine göre, Cardano’nun yükseliş trendine devam etmeden önce, yazı yazarken 2.03 dolar değerinde olan 0.000045 BTC desteğinde konsolide etmesini bekliyor.

Bitcoin’e (BTC) gelince, popüler kripto analisti, önde gelen kripto varlığının, 50.000 $ ‘lık dirence yakın bir ralliyi ateşlemeden önce daha düşük zaman dilimlerinde bir adım daha baskı yapması gerektiğine inanıyor.

“Boğa ayrışması, destekte konsolide olurken Bitcoin ile oynanmaya hazır. Daha yüksek bir düşük, 50.000 dolara doğru devam etmek için faydalı olacaktır.”

image 20
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Bir teknik gösterge, varlığın fiyatı daha düşük işlem görmeye devam ederken yükselme eğilimine girdiğinde bir yükseliş sapması meydana gelir. Sinyal, ufukta bir trendin tersine döndüğünü gösterebilir.

Van de Poppe ayrıca , kripto borsalarında oturan BTC miktarının azalması nedeniyle Bitcoin’in sonunda daha yüksek çalışacağını tahmin ediyor.

Bitcoin döviz rezervleri çok düşük seviyelere geliyor.

Bu, giderek daha fazla sahibimiz olduğuna dair bir işaret.

Kaçınılmaz olan hala gerçekleşmek üzere -> daha yüksek sayılara doğru büyük bir koşuşturma gerçekleştireceğimiz yukarı doğru ağır arz şoku.”

Düşük Bitcoin döviz rezervi seviyeleri, piyasadaki mevcut BTC arzının azaldığı anlamına gelir; bu, yatırımcıların önde gelen kripto varlığının daha yüksek bir eğilim göstermesini bekledikleri için madeni paralarını elinde tuttuklarının bir işaretidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu