ALTCOİNBİTCOİN

PayPal UK, Bu 4 Kripto Para Varlığı İçin Ticareti Aktif Hale Getirdi!

Büyük küresel ödeme şirketi PayPal UK, tüm uygun müşterileri için kripto alım satım hizmetleri başlattı ve onlara en iyi dört kripto para birimine erişim sağladı.

Cuma günü şirket, tüm uygun PayPal UK kullanıcılarının artık Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Litecoin (LTC) alıp satabileceğini ve elinde tutabileceğini duyurdu.

Şirket, 23 Ağustos haftasının başında İngiltere müşterileri için yeni ödeme hizmetini sunmaya başladı.

Dağıtımın tamamlanması, şirketin ABD dışındaki kripto para birimi tekliflerinin ilk uluslararası genişlemesini işaret ediyor.

Paypal kriptoya sıcak bakıyor

PayPal’ın blok zinciri ve kripto bölümünün başkan yardımcısı ve genel müdürü Jose Fernandez da Ponte, Covid-19 pandemisinin dijital inovasyona geçişi hızlandırdığını ve PayPal’ın dijital ödemelere dahil olma fırsatını açtığını söylüyor.

paypal
PayPal UK, Bu 4 Kripto Para Varlığı İçin Ticareti Aktif Hale Getirdi! 1

“ Salgın, paranın dijitalleştirilmesi ve dijital finansal hizmetlerin daha fazla tüketici tarafından benimsenmesi de dahil olmak üzere hayatımızın her alanında dijital değişimi ve yeniliği hızlandırdı . 

Küresel erişimimiz, dijital ödeme uzmanlığımız ve tüketici ve işletmelerle ilgili bilgimiz, sıkı güvenlik ve uyumluluk kontrolleriyle birleştiğinde, Birleşik Krallık’taki insanların kripto para birimini keşfetmelerine yardımcı olmak için bize benzersiz bir fırsat ve sorumluluk sağlıyor . 

Desteğimizi sunmak ve dijital para birimlerinin küresel finans ve ticaretin geleceğinde oynayacağı rolü şekillendirmeye anlamlı bir şekilde katkıda bulunmak için Birleşik Krallık’taki ve dünyadaki düzenleyicilerle yakın çalışmaya devam etmeye kararlıyız.”

Bu yılın başlarında Paypal, ABD’deki müşterilerin kripto paralarını cüzdanlarında bir ödeme seçeneği olarak kullanmalarını sağlayan “Kripto ile Ödeme” özelliğini başlattı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!