Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Raoul Pal: Ethereum’un Büyük Rakiplerinden biri bana 2018’deki Düşüşünü Hatırlattı!

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) en büyük rakiplerinden birinin fiyat düşüşünün ardından yatırımcılara büyük bir fırsat sunduğunu söyledi.

Yeni bir strateji oturumu videosunda, makro gurusu Youtube abonelerine Solana’nın (SOL) nihai bir boğa koşusunu ateşlemek için kendi lehine çalışan çok şey olduğunu söyledi.

Pal, bazı blockchain kesintilerine ve FTX kripto borsasının çöküşünün etkilerine rağmen, Solana’nın markalar ve tüketiciler için kullanım durumu potansiyeli nedeniyle güçlü göründüğünü söyledi.

ethereum

“Solana’yı gerçekten seviyorum ve zincirin kırılmasını anlıyorum. Bunu düzeltmeye çalıştıklarını da anlıyorum. Bunun bir hayır-hayır olduğunu da anlıyorum. Ve unsurlardan biri de FTX nedeniyle mülkiyetinin yoğunlaşmış olmasıydı. Şimdi bunu tasfiye edebiliyorlar ve böylece sorunlardan birinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Solana’nın kendisinin çok akıllıca bir şey yaptığını düşünüyorum. Kripto para birimlerinde önemli olan anlatıdır. Örneğin Bitcoin anlatısı, dijital altın. Ethereum, Web3 için dağıtılmış internet. Peki bu diğer zincirler nereye oturuyor? Solana’nın tüketici zinciri olduğu yönünde bir anlatısı var ve bu anlatıyı inşa ediyor. Ve evet, bunu yapan başkaları da var. FLOW, bence başka bir örnek, çok daha küçük.

Ancak tüketici interneti META ile anlaşma yapan, Google ile anlaşma yapan insanlar bunlar. Mağazaları var. Giyim hatları var. Onlarda tüketici hissi var. Tüketicilerin kripto paralara sahip olmayı değil ama NFT’leri ve diğer dijital varlıkları benimsemesinin önümüzdeki birkaç yıl içinde patlama yapacağına inanıyorum. Nike’ın daha fazlasını geliştirdiğini gördük. Adidas’ı gördük. Moda markalarını gördük. Ticketmaster’ı gördük.”

Pal: Ethereum gibi faaliyet gösteriyor

Pal, Solana‘nın şu anda Ethereum gibi faaliyet gösterdiğini ve 2018’de akıllı sözleşme platformunun fiyatının %90’dan fazla düştüğünü söyledi. Solana bu ay en yüksek 38,74 dolardan işlem görüyordu ancak FTX’in çöküşünden sonra 12,21 dolara kadar düştü. Bu yazı yazıldığı sırada Solana 14,26 dolardan el değiştiriyor.

Solana bana 2018’de Ethereum’un %97 düştüğü ve kimsenin umurunda olmadığı zamanı hatırlatıyor. Ve bu büyük bir fırsattı.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!