Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Ethereum Tabanlı Altcoin Birkaç Gün İçinde %130 Patladı!

Kripto analiz firması Santiment, bir merkezi olmayan borsa (DEX) altcoin’inin daha geniş kripto gerilemesinin ortasında neden yükseldiğini açıkladı.

DYDX DEX’in yönetişim tokenı 9 Kasım’da 1,19$’a kadar düşerken 14 Kasım’da %133’lük bir artışla 2,78$’a yükseldi.

Piyasa değerine göre 102. sıradaki kripto varlığı o zamandan beri bu kazançların bir kısmını kaybetti ve yazı yazıldığı sırada 2,26 dolardan işlem görüyor.

Santiment, “akıllı paranın” fiyat artışından önce DYDX’i biriktirdiğini belirtti. Elinde 1.000 ila 10.000 arasında DYDX tutan orta seviye adresler, 14 Kasım’a kadar 11 ayın en yüksek varlık seviyesini biriktirdi.

ethereum
kaynak: santiment/twitter

DYDX DEX, sürekli, marj ve spot ticaretin yanı sıra borç alma ve borç vermeyi desteklemek için Ethereum (ETH) tabanlı akıllı sözleşmeler kullandı.

Santiment ayrıca balinaların Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan bir yönetişim platformu olan Aragon’u (ANT) biriktirdiğini belirtti. Aragon’un borsalardaki arzı düşerken, 100.000 ila 1 milyon ANT tutan adresler tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaşıyor.

ethereum
kaynak: santiment/twitter

ANT, yazı yazıldığı sırada 1,99 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 248. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte yaklaşık %5 artış gösterdi.

Kripto analiz firmasına göre bu durum Ethereum balinaları için tam tersi bir trend.

Santiment açık

Santiment: 100.000’den fazla Ethereum adresi toplu varlıklarını düşürdü

Ethereum‘un 100.000’den fazla ETH adresi, 4 Kasım’dan bu yana toplu varlıklarını önemli ölçüde düşürdü. Muhtemelen FTX adreslerinin karıştırılmasıyla ilgili olan bu mavi çizgi fiyatla bir miktar korelasyon gösterdi. Ancak bu benzersiz koşullar altında anormal olabilir.”

ethereum
kaynak: santiment/twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!