Altcoin Haberleri

Kripto Analisti, Ethereum’un Ana Rakiplerinden Birinin Toplanmaya Hazır Olduğunu Söyledi!

Popüler bir analistin gözü akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) bir çıkış için olgunlaştığını söylüyor.

Pentoshi olarak bilinen takma adlı analist, bir süredir altcoinlerden uzak durmasına rağmen Avalanche’ın yeni bir boğa koşusu için tüm doğru işaretleri gösteriyor olabileceğini söylüyor.

“Bir alt satın almayalı uzun zaman oldu ama AVAX zirvesinin önümüzdeki hafta olduğunu görünce, [I] bu destek alanını satın almakta sorun yaşamıyorum.

Geçen seferkiyle aynı seviyeleri oynamak güzel sonuç verdi.”

image 6
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Pentoshi ayrıca, önümüzdeki hafta bir konferansta algoritmik stabilcoin platformu ve Avalanche ile ilgili bazı büyük duyurulara işaret eden Terra kurucusu Do Kwon’un yorumlarını da dikkate alıyor.

Yakından takip edilen analist ayrıca, tüccarların Kwon’un söylediklerini veya AVAX güçlenirken ortaya çıkan negatif fonlama oranları da dahil olmak üzere Avalanche için oluşan genel yükseliş katalizörlerini göz ardı etmemesi gerektiğini söylüyor.

“Kişisel olarak kısaltmak olmazdı. AVAX zirvesine giden ve güçlü görünen çok sayıda FOMO (kaçırma korkusu) olabilir. Artı, [Terra’nın kurucusu Do Kwon]’u daha sık kaybeden insanlar, kaybetmekten çok daha fazla.

Halihazırda bazı borsalarda bazı negatif fonların güçlendiğini görüyoruz.”

Bitcoin’e gelince, Pentoshi makroekonomik belirsizliklerin BTC’den çok şey beklemek için hala çok önemli olduğunu söylüyor.

Analiste göre, piyasa değerine göre en iyi kripto, bu yılın ikinci çeyreğinde bir düşüş trendine devam etmeden önce satış buharını kaybettiği için 50.000 $ aralığına yakın toplanabilir.

“BTC Makro rüzgarları hala çok güçlü, ancak orta vadede, herhangi bir yeni düşük veya önceki en düşük seviyeye ulaşmadan önce satıcıların tükenmesi nedeniyle toparlandığımızı düşünüyorum. Bu yüzden bence 2. çeyreğin sonlarında yukarı sonra aşağı doğru eğilin.”

image 5
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!