Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Bitcoin Cash, Monero, Waves Fiyat Analizi: 20 Ağustos Cuma

Bitcoin ve Ethereum’un artışlarını takiben, altcoinler benzer fiyat hareketlerini yansıttı. BCH, 623,37 dolarlık destek hattından sıçradı ve 672,68 dolarlık fiyat tavanına dokunmaya başladı. Monero %5 kazandı ve sonunda Waves 26.50$ direnç seviyesini yeniden test etmeye hazırlandı. 

Bitcoin Cash [BCH]

kriptoup bitcoin cash 1
BCH/USD, TradingView

Bitcoin Cash, son 24 saat içinde %4,4 kazanç kaydetti ve altcoin ticareti, 623,37$ desteğinden çıktıktan sonra 656,83$ seviyesinde gerçekleşti. Göstergeler, BCH için yükseliş fiyatı sinyali verdi. Sürekli pozitif fiyat hareketi ile 672,68 dolar direnç seviyesini yeniden test edebilir ve bu ay ikinci kez 705.02 dolar fiyat tavanına dokunmaya çalışabilir. 

Müthiş Osilatör boğa hareketini gerektirecek yeşil sinyal çubukları büyüyen parladı. MACD ayrıca bir boğa geçit sonra yeşil histogramlar sergiledi. 

Tersine, Chaikin Para Akışı , sermaye girişlerindeki artışa rağmen düşüş bölgesinde yarı çizginin altında kaldı. 

Önümüzdeki birkaç işlem seansında fiyat basın zamanı seviyesinde seyrederse, BCH 623,37 $ destek hattına geri düşebilir. 

Monero [XMR]

kriptoup monero grafik 4
XMR/USD, TradingView

XMR, son 24 saatte %5 kazançla son kayıplarını tersine çevirdi. XMR için ani direnç 275,58 $ seviyesinde bulunuyor ve tutarlı bir yükselişin ardından, yukarıda belirtilen direnci aynı ayda üçüncü kez test edebilir. Monero Teknikleri yükseliş sinyalleri verdi. 

Müthiş Osilatör üzerindeki yeşil sinyal çubukları güçlendi. Buna uygun olarak, MACD de yeşil histogramları resmetti. 

Göreceli Güç Endeksi orta hattın üzerinde yükseliş bölgesine girerken alım baskısı toparlandı . 

Fiyatın düşmesi durumunda, destek seviyeleri 257,25 ABD Doları ve ardından 233,25 ABD Doları olacaktır. 

Waves

kriptoup waves
WAVES/USD, TradingView

21.85 $ destek hattından ayrılan Waves, 25.32 $ direnç seviyesini gördü. Sürekli bir yükseliş trendi ile, bu ay ikinci kez 26.50 dolara dokunmak için yukarıda belirtilen direnç seviyesinin üzerine çıkabilir. 

Müthiş Osilatör boğa fiyat hareketinin başlangıcını altını yeşil sinyal çubukları kaydetti. MACD ayrıca bir boğa geçit sonra yeşil histogramlar ortaya çıkmasını gözlemlemek başladı. 

Son olarak, Bollinger Bantları yakınsama ile paralel kaldı ve önümüzdeki birkaç işlem seansında Waves’in menzil hareketi sergileyebileceğini gösterdi. 

Fiyat düşerse, Waves için destek seviyeleri 21.85 $ ve 18.24 $ idi.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!