ALTCOİNYORUM/ANALİZ

Ethereum, WAVES, Filecoin Fiyat Analizi: 24 Ağustos Salı

Fiyatlar %2.7’lik bir artışın ardından 3.300 doların üzerinde sabitlenirken Ethereum yükseliş trendini sürdürdü. Alt, en son 18 Mayıs’ta dokunduğu seviye olan 3399.50 dolarlık tavan fiyatını test etmeye çalışabilir. Filecoin daha yüksek seviyeler elde etti ve %2.6 yükseldi. Aksine, WAVES 25.33$ destek çizgisine yakın işlem görürken %3.1 düştü. 

Ethereum (ETH)

kriptoup ethereum analiz grafik 888
ETH/USD, TradingView

Ethereum son 24 saatte %2.7 değer kazandı ve 3322.80 dolardan işlem gördü. 3399,50 dolarlık ani direncini gördü. ETH bu fiyat seviyesine en son 18 Mayıs’ta dokunmuştu.

Teknikler, varlık için yükseliş fiyat hareketine işaret etti. Göreceli Güç Endeksi 60 işaretine yakın dururken, Ethereum’un satın alma baskısı nötr bölgeden son 24 saat içinde toparlandı . Müthiş Osilatör üzerindeki yeşil sinyal çubukları büyüdü ve bir yükseliş trendi olduğunu gösterdi. 

Bollinger Bantları sıkı kaldı, bu da Ethereum’un yaklaşmakta olan ticaret seanslarında menzile bağlı bir hareket gösterebileceğini gösteriyor. Ethereum’un mevcut fiyat seviyesinde birkaç seanstan daha uzun süre işlem görmesi durumunda, 2977.68 $ ve 2724.05 $ destek hatlarına düşebilir. 

WAVES

kriptoup waves analiz grafik 77
WAVES/USD, TradingView

WAVES %3.1 düştü ve 25.33$ destek seviyesinin üzerinde işlem görürken 25.78$ değerinde işlem gördü. Jeton fiyatları $ 26.50 ve son birkaç gündür $ 25.32 arasında gidip olarak konsolidasyon belirtileri parladı. Önümüzdeki seanslar için mevcut fiyat seviyesinde işlem yapmak, tokeni 21.85 $ ve 18.24 $ seviyelerinde tutmak için aşağı doğru itebilir. 

Müthiş Osilatör, olası bir düşüş trendini vurgulayan kırmızı sinyal çubukları sundu. MACD ayrıca histogramında kırmızı çubuklar gözlemledi. 

Tersine, Göreceli Güç Endeksi yükseliş bölgesi içinde yarı çizginin üzerinde kaldı. WAVES, mevcut fiyat seviyesinin üzerine çıkmak için konsolidasyonu bozarsa, 28,18 $ fiyat tavanını test etmeye çalışabilir. 

Filecoin (FIL)

kriptoup filecoin analiz grafik77
FIL/USD, TradingView

FIL, son günden bu yana %2,6 yükseldi ve 80,30$ olarak fiyatlandı. FIL, grafiğinde daha yüksek seviyeler elde etmeye devam etti ve yakında 82.26 dolarlık ani direnç seviyesini test edebilir. FIL göstergeleri yükselişini sürdürdü. 

Müthiş Osilatör, FIL’in yukarı yönlü fiyat momentumuna göre güçlendirilmiş yeşil sinyal çubukları gösterdi. Chaikin Para Akışı 0.20 seviyesinde orta çizginin üzerinde kalırken sermaye girişlerinde artışa tanık oldu. 

Göreceli Güç Endeksi aşırı alım bölgesinin biraz altına düştü ve 75 seviyesinde kaldı. Düzeltici bir fiyat düşüşü göz ardı edilemez ve bu durumda FIL için destek hatları 74.98 dolar ve 65.80 dolar seviyelerinde duruyor. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!