ALTCOİNYORUM/ANALİZ

XRP, Ethereum Classic, Enjin Fiyat Analizi: 24 Ağustos Salı

XRP, Ethereum Classic ve Enjin gibi altcoinler, Bitcoin ve Ethereum’un yükseliş trendini yansıtmak için hızlı değildi. Bu altcoinler konsolidasyon belirtileri göstermeye devam etti. XRP, 1.31 $ ani direnç işaretini test edemedi, ETC’nin hareketi sırasıyla 71.96 $ ve 65.48 $ arasında kaldı. Enjin son zamanlarda birkaç ayın en yüksek seviyesini kaydetmişti, ancak son 24 saatte sadece %0.5’lik bir artış kaydettiği için yükseliş trendi bozuldu. 

XRP

kriptoup xrp analiz grafik 1
XRP/USD, TradingView

XRP son 24 saatte sadece %0.4 yükseldi ve 1.28 dolardan işlem gördü. Alt, son işlem seanslarında alım gücü düşük kaldığı için 1.31 $ seviyesindeki ani direncinin altına düştü.

Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi , basın zamanında, satın alma gücünün yeniden canlandığını kaydetti ve yükseliş bölgesi içinde 50 işaretinin yakınında durdu. 

Müthiş Osilatör , satın alma baskısındaki artış nedeniyle güçlenen bir yükseliş trendi ile yükseliş sinyali verdi. XRP, sırasıyla 1,31 dolar ve 1,36 dolar direnç işaretlerini devirebilir.

MACD , yükseliş geçişinin ardından histogramında yeşil bir çubuk yanıp sönerken yükseliş fiyat hareketinin başladığını kaydetti. XRP’nin yükseliş trendinin durdurulması durumunda, destek hatları 1,20 dolar ve 1,06 dolar seviyelerinde duruyor. 

Ethereum Classic (ETC)

kriptoup ethereum classic analiz grafik
ETC/USD, TradingView

ETC’nin grafikteki hareketi, son 24 saatte %0.5’lik bir kazançla yatay kaldı. Altcoinin fiyatı 71.96 dolar ile 65.48 dolar arasında dalgalandı. Basın zamanında 68.57 dolardan işlem görüyordu.

ETC’nin teknik göstergeleri olası bir pozitif fiyat hareketine işaret etti. Müthiş Osilatör’de bir yükseliş eğilimi olasılığının altını çizen büyüyen yeşil çubuklar gösterdiğinden bir satın alma sinyali kaydedildi .

Göreceli Güç Endeksi de yarım çizgisinin üzerinde boğa bölgede kalmıştır. Ancak Bollinger Bantları, ETC fiyatlarının sonraki işlem seanslarında aralıklı kalabileceğini ima ederek pişmanlık gösterdi. 

ETC’nin konsolidasyonunun kırılması ve mevcut fiyat seviyesinin altına düşmesi durumunda , destek hatları 65,48 dolar ve 56,44 dolar seviyelerinde bekliyor. 

Enjin (ENJ)

kriptoup enjin grafik
ENJ/USD, TradingView

Enjin, son 24 saatte %0,5’lik bir kazanç gözlemledi ve kripto para 1,90$’lık bir çok ayın zirvesinde durdu. ENJ için teknikler yükselişini sürdürdü. Alt, sonraki işlem seanslarında yükseliş trendini sürdürmeyi başarırsa, 26 Mayıs’ta en son dokunduğu seviye olan 2.00 doları test etmeye çalışabilir. 

Müthiş Osilatör, piyasada yukarı yönlü fiyat hareketi öneren büyüyen yeşil çubukları gözlemledi. Parabolik SAR aynı zamanda mum çubuklarının altında bir yükseliş trendi ile ilgili yukarıda belirtilen ifadeyi doğrulayan noktalı bir çizgi kaydetti. 

Alış basıncı enjin olarak, monte RSI aşırı alım bölgesinde içeride duruyordu. Düzeltici bir fiyat geri çekilmesi bir olasılık olmaya devam ediyor, bu durumda ENJ 1,77 $ ve 1,52 $’a düşecek. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!