Altcoin Haberleri

Kripto Analisti, Bu Altcoin’in En Yüksek Seviyesine Ulaşmak Üzere Olduğunu Söyledi!

Kripto uzmanı, Ethereum tabanlı (ETH) bir altcoin’in 2023’te %190 artıştan sonra tüm zamanların rekor seviyelerine yaklaşmakta olduğunu belirtti.

Altcoin için senaryo

Pseudonym analisti Smart Contracter, katman 2 ölçeklendirme çözümü Optimism (OP) için, yükselen üçgen formasyonunun ardından uzun süreli konsolidasyonun ardından muhtemelen en yüksek seviyelere ulaşacağını ifade ediyor.

“OP’de uzun süren yan hareket/birikimden sonra güzel bir yükselen üçgen kırılması görüyoruz.

Ayrıca, tüm düşüş hareketlerinin düzeltici üç dalgadan oluştuğunu gözlemliyoruz.

Bence bu, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacak.

optimism op

OP, yazının yazıldığı sırada günlük %8,16 ve yılbaşından bu yana yaklaşık %190 artarak 2,64 dolardan işlem görüyor.

Kripto stratejisti daha sonra Litecoin’e (LTC) odaklanıyor, eşler arası ödeme ağı üzerine görüşlerini paylaşıyor.

Smart Contracter, düşük volatilite döneminde hata yapıp sattığı için en son Bitcoin (BTC) rallisinden yararlanamadığını belirtiyor. Ancak şimdi altcoinin yükseliş trendi gösterdiğine inandığı için Litecoin’e yöneliyor ve kripto kralına (LTC/BTC) karşı sinyal veriyor.

“Düşük [volatilite] olan Paskalya tatili boyunca (acemi hatası) sattığım için son BTC dalgasını kaçırdım. Şimdi iyi BTC çifti kurulumları ile altcoinleri takip etmek istiyorum ve Litecoin’in bunlardan biri olduğunu düşünüyorum. Bence LTC/BTC, tersine dönmeye yakın ve günlük grafikte daha yüksek dipler gösteriyor.”

telegram 12

LTC/BTC çifti şu an 0,003148’den (95,64 $) işlem görüyor.

Smart Contracter, daha sonra dikkatini lider akıllı sözleşme platformu Ethereum’a çeviriyor. Tüccarın görüşüne göre, platformun artık kullanıcıların stake ettikleri ETH’leri geri çekmelerine olanak tanıyan yeni Şangay güncellemesine yönelik endişe abartılı. Ayrıca, kripto kralının birkaç ay içinde yaklaşık %300 arttığında, en iyi altcoinin Bitcoin’in 2019’daki fiyat hareketlerine benzer bir seyir izlediğine inanıyor.

“İnsanların ETH Şangay kilidinin açılması konusunda hala aşırı tepki gösterdiğini düşünüyorum ve bu süreç bir 2019 atmosferi yaratıyor.”

ETH, son 24 saatte yaklaşık %1,5 düşüşle 2.095 dolardan işlem görüyor.

Kripto analisti Smart Contracter, Ethereum tabanlı altcoin Optimism’in (OP) tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşacağına inanıyor. Ayrıca Litecoin (LTC) ve Ethereum (ETH) ile ilgili görüşlerini paylaşıyor ve her iki kripto para birimi için de olumlu beklentiler sergiliyor. Bu tahminler ve analizler, yatırımcıların ilgi alanına girebilir; ancak her zaman olduğu gibi, kripto para yatırımlarında dikkatli ve bilinçli olmak önemlidir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!