ALTCOİNYORUM/ANALİZ

Bitcoin Cash, ATOM, ZCash Fiyat Analizi: 23 Ağustos Pazartesi

Şimdiye kadar altcoin piyasası için karışık bir gün oldu. Bitcoin Cash değer kaybetti ve 672,21 dolarlık destek hattına yakın işlem gördü, COSMOS ise son 24 saatte %18 gibi etkileyici bir kazanç kaydetti ve birkaç ayın en yüksek seviyesine ulaştı. ZCash %4,1 değer kazandı ve 160,89 dolarlık ani direnç işaretini devirmeye hazırlandı. 

Bitcoin Cash (BCH)

kriptoup bitcoin cash analiz grafik
BCH/USD, TradingView

Bitcoin Cash , son 24 saat içinde hafif bir düşüş kaydetti ve 687,21 dolardan mevcuttu. Altcoin, 672,21 dolarlık destek hattına yakın işlem görüyordu. Yukarıda belirtilen destek seviyesinin yakınında birkaç seanstan daha uzun süre işlem yapmak, fiyatların 623,37 $ destek hattında altında kalmasına neden olabilir. 

Müthiş Osilatör , piyasadaki aşağı yönlü fiyat hareketini gösteren kırmızı sinyal çubukları gösterdi. Buna uygun olarak MACD, histogramda yeşil çubukların azaldığını da kaydetti. 

Buna karşılık, Göreceli Güç Endeksi, 60 işaretine yakın durduğu için satın alma gücünün arttığını kaydetti. BCH, mevcut fiyatlardan daha yükseğe çıkarsa, bir hafta içinde ikinci kez tekrar 705.20 dolarda dirençle karşılaşabilir. 

Cosmos (ATOM)

kriptoup cosmos analiz grafik 66
ATOM/USD, TradingView

Cosmos %18 gibi şaşırtıcı bir artışla 22.69 dolardan işlem gördü. Bu fiyat seviyesine en son 16 Mayıs’ta dokunmuştu. Yükseliş trendi devam ederse, alt birimi 48 saat içinde ikinci kez 23.44 $ direnç işaretine dokunmaya itebilir. 

MACD, histogramında yeşil çubuklar kaydettiği için yükselişini sürdürdü. Göreceli Güç Endeksi, birkaç işlem seansı önce aşırı alım bölgesinde görüldüğü gibi 70 seviyesinde duruyordu.

ATOM’un kendisini 21,50$ ve 18,00$ destek hattında bulması durumunda, fiyatın tersine çevrilmesi ihtimali göz ardı edilemez. Bollinger Bantları ayrıldı, bu da piyasa volatilite şansının bir sonraki işlem seanslarında bir artış görebileceğini ima etti. 

ZCash (ZEC)

kriptoup zcash analiz grafik
ZEC/USD, TradingView

ZEC grafiğinde %4.1 yükseldi ve 159.63$’dan işlem görüyordu ve yakında 160.89$’lık direnç çizgisini aşmayı hedefleyecekti. ZEC için teknikler oldukça olumlu kaldı.

Göreceli Güç Endeksi 65 işaretine dokundukça satın alma gücü arttı. Chaikin Para Akışı da yarım çizginin üzerinde, sermaye girişlerini kaydederken yükseliş bölgesi içinde görüldü. 

MACD , piyasadaki boğaların güçlenmesine atıfta bulunan histogramında büyüyen yeşil çubuklar gösterdi. Alt, en son 4 Haziran’da bu seviyeye dokunmuştu ve ardından 159.63$’a düştü.

Durumunda Zec uzun süre yaklaşan seanstır aynı fiyatlara etrafında gezinip, bu $ 137,78 destek hattı dayanabilecek. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!