Altcoin Haberleri

Tüccar Elliot Wainman, Beş Altcoin İçin “Büyük Potansiyel Var” Dedi!

Kripto analisti ve yatırımcısı Elliot Wainman, tüm kripto piyasası toparlanmaya devam ederken ve Bitcoin 47.000 $ aralığında yüzerken, önümüzdeki haftalarda patlamaya hazır olduğuna inandığı bir avuç altcoin üzerinde bir spot ışığının parladığını söyledi.

Yeni bir strateji oturumunda Wainman, 347.000 YouTube abonesine Ethereum’un (ETH) Mayıs çöküşünden önce ulaştığı bir önceki zirveye yaklaşmadığı için büyük olasılıkla yükselmeye devam edeceğini söyledi.

Wainman, Ethereum’un bir hisse kanıtı konsensüs mekanizması elde etmeye yaklaştıkça ve EIP-1559 yükseltmesini uygulamaya devam ettikçe, varlığın büyük bir arz şoku yaşayacağına dikkat çekiyor.

“ETH kelimenin tam anlamıyla yanıyor. Proof of Stake’e geçiş bunu daha da dramatik hale getirecek ve EIP-1559’un henüz MetaMask tarafından desteklenmediğini, büyük DApp’lerin [merkezi olmayan uygulamalar] henüz desteklenmediğini anlamak önemlidir. Bu şimdiye kadar inanılmaz bir arz şoku olsa da henüz bir şey görmedik…

Kurumsal yatırım ürünleri için Ethereum pazar payları hızla yükseliyor… 2020’nin başından beri tam anlamıyla söylediğimiz gibi Ethereum, Ethereum’un Bitcoin’in gerçek piyasa değerine meydan okumaya başlayacağı kurumsal destekli bir ralli için hazırlanıyor.”

kriptoup altcoin 22

5 Ağustos’ta başlatılan EIP-1159 güncellemesi, Ethereum ağına, bir işlem her işlendiğinde dolaşımdaki arzdan belirli bir miktarda ETH’yi kalıcı olarak kaldıran bir ücret yakma mekanizması getiriyor.

Önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi beklenen hisse kanıtı yükseltmesi, bazı analistlerin Ethereum’un yıllık enflasyon oranını önemli ölçüde azaltabileceğini söylediği bir hareketle, madencilikten ağ üzerinde staking’e geçişe işaret edecek.

Wainman ayrıca Cardano’nun (ADA) Cardano blok zincirinde tam akıllı sözleşme işlevselliği için 12 Eylül’deki lansman tarihinin resmi duyurusu üzerine yükselmeye devam etmesini bekliyor.

“Charles Hoskinson, Cardano’da akıllı sözleşmelerin etkinleştirilmesi için aslında sabit bir tarihe sahip oldukları bombasını attı… Artık insanlar Cardano’nun tepesinde var olan vahşi evrene erişmek için ADA’yı kullanmaya başlayacaklar.”

Tüccar, yatırımcıların Cardano’da çalışan ve akıllı sözleşmeler çıkarken muhtemelen iyi performans göstereceğini söylediği varlıklara da göz kulak olmaları gerektiğini ekliyor.

Sıradaki Wainman, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolünü ve merkezi olmayan değişim platformu SushiSwap’ı (SUSHI) tartışıyor. Tüccar, SushiSwap’ın değiştirilemez bir token (NFT) pazarını başlattığını belirtiyor.

Wainman, stabilcoin odaklı bir borçlanma ve borç verme platformu olan Terra’yı (LUNA) öne çıkarmaya devam ediyor. Wainman, varlık için bir Coinbase listesinin muhtemelen köşede olduğuna inandığı için LUNA’nın son rallisinin muhtemelen bitmediğini söyledi.

Son olarak Wainman, 7 Ağustos’tan beri göz kulak olduğunu söylediği bir varlık olan Quickswap’tan (QUICK) bahseder.

Quickswap, Polygon ağındaki bir numaralı DEX [merkezi olmayan değişim]. Wainman’ın görüşüne göre, QUICK, kullanıcı ve işlem sayısı açısından SushiSwap ve Uniswap gibi büyük DEX rakiplerine karşı kafa kafaya gittiğinden, kabaca 273 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle değerinin altında kalabilir.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!