ALTCOİN

Popüler Analist, Takip Edilmesi Gereken Altcoinleri Açıkladı!

Kripto analisti Michaël van de Poppe, bu ay fiyatının artabileceğine inandığı beş altcoini analiz ediyor.

Analist, Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) gibi birinci katman projelerinin şu anda harika performans gösterdiğini, bu nedenle benzer projelerin muhtemelen aynı şeyi izleyeceğini söylüyor. Katman projeleri, ölçeklenebilirliği ve işlevi geliştirmeye yardımcı olmak için temel blok zinciri protokollerine yerleştirilmiştir.

Van de Poppe, birinci katman projesi Cosmos’un (ATOM) Bitcoin’e (BTC) karşı hala birikim aralığında olduğunu ve bu birikim aralığından çıktıktan sonra varlık için “ilk gerçek dürtü dalgasının” gerçekleşeceğini söylüyor.

Cosmos, geliştiricilerin birbirleriyle veri alışverişi yapabilen ve merkezi olmayan bir blok zinciri interneti oluşturabilen birlikte çalışabilir blok zincirleri oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. CoinGecko’ya göre, projenin yerel varlığı ATOM, yazı yazılırken 25.08 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta yaklaşık %25 arttı .

Van de Poppe’nin listesinde, kendisini “hafif” bir blok zinciri platformu olarak faturalandıran Mina Protokolü (MINA) var. Projenin yerel varlığı MINA , yazı yazılırken 4,12 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde yaklaşık %40 arttı.

kriptoup analiz grafik xrp enjin ethereum classic
Popüler Analist, Takip Edilmesi Gereken Altcoinleri Açıkladı! 1

Fiyat açısından analist, MINA için “bakmamız gereken sonraki seviyelerin” 5,30 dolar ve 8,00 dolar olduğunu söylüyor.

Van de Poppe, “henüz hiçbir şey yapmadığını” söylediği merkezi olmayan oracle platformu Chainlink’e (LINK) de bakıyor.

Chainlink’in yerel varlığı LINK , yazı yazılırken 29.45 dolardan işlem görüyor ve geçen hafta yaklaşık %11 arttı. Analist, LINK’in Bitcoin’e karşı zayıf performans gösterdiğini ve BTC’ye karşı yeni bir dürtü dalgasına hazır olduğunu söylüyor.

“Kâhinlerin düşük performans göstermesi, kâhin bölümünde büyük bir fırsat olduğunu gösteriyor. Kehanetlere maruz kalmak istiyorsanız, en ucuz seçenek veya en riskten kaçınan seçenek, Chainlink’e giriş yapmaktır.   

Van de Poppe’nin listesinin dördüncüsü, Harmony’nin doğal varlığı olan parçalama protokolü ONE’dır. ONE, yazı yazarken 0.121543 dolardan işlem görüyor ve CoinGecko’ya göre haftada neredeyse %11 arttı . Analist, ONE’ın olumlu fiyat hareketinin devam etmeye istekli olduğunu ve Bitcoin çifti açısından varlık için bir itici dalga öngördüğünü söyledi.

Van de Poppe’nin listesinde sonuncusu akıllı sözleşme platformu Tezos (XTZ). Analist, Tezos’un yerel varlığı XTZ’nin tüm yıl boyunca Bitcoin’e karşı herhangi bir yükseliş hareketi görmediğini belirtiyor. Varlık mevcut direncini kırarsa, BTC’ye karşı 2 kat olabileceğini söylüyor.

XTZ yazı yazarken 5.32$’dan işlem görüyor ve geçen hafta yaklaşık %6 arttı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!