ALTCOİN

Cardano 5 Dolara Çıkacak Mı? Analist Poppe, ADA İçin Tahminini Açıkladı!

Popüler kripto stratejisti Michaël van de Poppe, tüccarlar blok zincirine akıllı sözleşmeler yeteneği getirecek Alonzo güncellemesini beklerken Cardano’nun (ADA) yolunu analiz ediyor.

Yeni bir videoda van de Poppe, ADA’nın yukarı doğru hareket ederken kilit direnç seviyelerinden çıktığını söylüyor.

“Cardano direnci kırıyor ve hafif bir konsolidasyon ve şimdi yukarı doğru momentumda yeni bir kırılma yaşadık, doğru bir şekilde şunu söylediğimizi hatırlıyorum – hey, 1 dolar civarındaki seviye oldukça ağır bir destek bölgesi. , uzun bir giriş için tetikleyici olabilir…

Her şeyin şu anda uyandığını ancak yine de ağır direnç bölgeleriyle karşı karşıya olduğunu görebilirsiniz. Bitcoin bunu yapıyor. Eter bunu yapıyor. Litecoin bunu yapacak. Ve şimdi Cardano da yukarı doğru büyük bir çıkış yaptı.”

kriptoup cardano 1
Cardano 5 Dolara Çıkacak Mı? Analist Poppe, ADA İçin Tahminini Açıkladı! 1

Cardano’nun yükselişine rağmen van de Poppe, önemli fiyat engelleri nedeniyle kripto para birimini şu anda 1.852 dolardan satın almanızı önermediğini söylüyor.

“Bu noktada Cardano’ya girmen gerekiyor mu? Hayır. Cardano şu anda burada da bu dirençle karşı karşıya… baktığınız giriş noktası ya bu yeniden test [yaklaşık 1.47$] ya da buradaki yeniden test [yaklaşık 1.33$]. Cardano’da bir ticaret aramanız gereken yer burasıdır çünkü bu giriş noktalarını ararsanız stop-loss’u yerleştirmek çok kolaydır. Anlamadıysan devam et. Bir sonrakine geç.”

Van de Poppe daha sonra, madeni paranın yukarı yönlü seyrine devam etmesi durumunda Cardano için hedef fiyat olarak gördüğünü belirler.

Cardano hareket etmeye devam edecekse hedef bölge nedir? Bu çok basit. Fibonacci uzantısıyla devam etmeye bakıyoruz… Cardano için yeni bir dürtü dalgasında bir sonraki hedef bölgeler 3,35 dolar ve 5,00 dolar.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!