Altcoin Haberleri

Binance.US, Voyager’in Varlıklarını 1.020.000.000 Dolarlık Anlaşmayla Satın Alacak!

Binance.US, FTX’in satın alma planlarının suya düşmesinin ardından iflas eden kripto platformu Voyager’dan 1 milyar dolardan fazla değerde varlık satın alacak.

Voyager’a göre, dünyanın en büyük kripto borsası BNB’nin bir yan kuruluşu olan Binance.US, varlıkları için 1.022 milyar dolarla en yüksek teklifi veren taraf.

Teklif fiyatı, Voyager’ın kripto para portföyünün 1,002 milyar dolarlık tahmini mevcut değerini içeriyor.

Voyager bir basın açıklamasında şu açıklamalarda bulundu.

“Teklifi, müşterilere ve diğer alacaklılara iade edilen değeri hızlandırılmış bir zaman diliminde en üst düzeye çıkarmak temel amacı ile stratejik seçeneklerin gözden geçirilmesinden sonra varlıkları için en yüksek ve en iyi tekliftir.”

binance.us haberleri

Binance.US 18 Nisan 2023’e kadar anlaşmayı kapatacak

Voyager’a göre Binance.US, 10 milyon dolarlık bir depozito yatırmayı, Voyager’a 15 milyon dolara kadar belirtilmemiş masraflar için geri ödeme yapmayı ve anlaşmayı 18 Nisan 2023’e kadar kapatmayı planlıyor.

Voyager, 5 Ocak 2023 tarihli duruşmada ABD iflas mahkemesinden anlaşmanın onayını isteyeceğini söyledi.

Voyager, önde gelen bir borçlu olan kripto firması Three Arrows Capital’in (3AC) 650 milyon doların üzerinde önemli bir krediyi geri ödeyememesi ve dijital varlık borç verenin tüm müşteri mevduatlarını, para çekme işlemlerini ve işlemlerini durdurmasına neden olmasının ardından Temmuz ayında iflas başvurusunda bulundu.

Ekim ayında kripto borsası FTX, Voyager’ı 1,42 milyar dolarlık bir teklifle satın almak için sıradaydı. Ancak haftalar sonra borsa çöktükten ve gözden düşen kurucusu Sam Bankman-Fried dolandırıcılık ve diğer suçlamalarla tutuklandıktan sonra anlaşma hurdaya çıkarıldı.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!