Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Santiment, Bir Haftada Yaklaşık %145 Patlamasının Ardından Trust Wallet Token’ı (TWT) Değerlendirdi!

Bir analiz firması, orta ölçekli altcoinin yedi gün içinde %143 oranında fırlamasının ardından Trust Wallet Token’ı (TWT) yakından takip etti.

TWT, kullanıcıların kripto varlıkları üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlayan gözetim dışı bir uygulama olan Trust Wallet’ın yerel varlığıdır.

Santiment’e göre, TWT geçen hafta merkezi kripto borsası FTX’in düşüşünden sonra büyük ilgi görmeye başladı ve bu da birçok yatırımcının tokenlarını saklamak için güvenli protokoller bulmak için çabalamasına neden oldu.

Son birkaç gün içinde daha geniş kripto piyasalarından daha iyi performans göstermiş olsa da, analiz firması zincir üzerindeki sinyallerin token için bir düzeltmenin yakın olduğu konusunda uyarıda bulunduğunu söyledi.

TWT’nin zincir üzerindeki hacmi çok yüksek!

Santiment, zincir üzerindeki işlem hacminin “çok yüksek” olduğunu vurguluyor ve bu da “orta vadeli bir soğuma döneminin” olasılık dahilinde olduğunu gösteriyor.

twt
kaynak: santiment

Santiment ayrıca TWT’nin ağda gerçekleşen kârının “geniş bir marjla” tüm zamanların en büyük artışına tanık olduğunu söyledi. Analiz firmasına göre, zincir üzerindeki metrik aşırı değerli olduğunu ve yatırımcıların kârlarını kilitlediğini gösteriyor.

twt
kaynak: santiment

Kâr elde etme belirtileri görülse de Santiment yeni kullanıcıların ağa girdiğini ve orta ölçekli altcoin’i biriktirdiğini belirtti.

“Ayrıca, orta ve büyük ölçekli TWT adreslerinin oldukça istikrarlı bir şekilde arttığını ve 10.000 ila 100.000 ve 1 milyon ila 10 milyon adres gibi belirli katmanların geçtiğimiz hafta adres miktarını gerçekten artırdığını görebiliyoruz.”

twt

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!