Altcoin HaberleriEthereum Haberleri

DonAlt, Ethereum’un Uçurumun Kenarında Sallandığı Uyarısında Bulundu!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti, XRP ve Litecoin (LTC) konusundaki duruşunu güncellerken Ethereum sahiplerini ETH’nin başka bir büyük satış olayına tanık olabileceği konusunda uyardı.

Yeni bir strateji oturumunda, analist DonAlt, Ethereum’un 1.120 ila 1.200 dolar arasında dar bir aralıkta işlem gördüğünü söyledi.

Ethereum, kırılmaya başlarsa büyük kayıplar olacak

Kripto stratejistine göre, dar işlem aralığı Ethereum’un önemli yeni düşüşler yapmasından önceki son destek seviyesi.

  • “Aslında alımların oldukça agresif bir şekilde devreye girdiğini görmek istersiniz… Bunun dışında bir V-dibi görmek istiyorum. Şimdiye kadar bunu göremedik. Bu beni biraz endişelendiriyor…
  • Şu anda [ETH] sınırda, destek ve direnç arasında… Eğer kırılmaya başlarsa, büyük kayıplar göreceksiniz.”
db79 kriptoup 1
kaynak: donalt/youtube

Bu yazının yazıldığı sırada ETH, gün içinde hafif bir düşüşle 1.216 dolardan işlem görüyor. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Sırada DonAlt’ın önemli bir direnç seviyesini aşmayı başarırsa, potansiyel olarak yükselebileceğini söylediği XRP var.

“Yani temelde 0,38 ila 0,40 dolar arasında, tüm haftalık direnç bu. Bunun altında kapanış yaparsak, muhtemelen XRP’mi satarım… Bunun üzerinde kapanış yaparsak, bu da bir aralık kırılması olur. Litecoin kadar güzel bir aralık değil ancak buradaki harika şey, bu aralığı zaten bir kez kırmış olması. Dolayısıyla, özellikle ilk kırılmanın çok önemli olduğu göz önüne alındığında tekrar kırılırsa büyük ölçüde daha iyi performans göstermesini beklersiniz.”

Bu yazının yazıldığı sırada XRP 0,40 dolardan işlem görüyordu. XPR güncel fiyatını görmek için tıklayın.

DonAlt ayrıca radarını son yedi günde yaklaşık %27 artış gösteren eşler arası ödeme ağı Litecoin’e (LTC) kilitlemiş durumda. DonAlt, LTC’nin birkaç aylık bir aralıktan geçmesinin ardından Litecoin’de yükselişe geçtiğini söyledi.

“80 dolarlık ilginç bir alan. Bunun yanlış bir kırılma olduğunu düşünen insanlar için, temelde bir direnç olduğunu düşünüyorum. Yani bu birkaç aylık bir kırılma. Uzun, çok uzun zamandır sahip olduğumuz en büyük, en temiz aralıklardan biri ve aslında onu yukarı doğru kırdık. Bunu soldurmak istemezsiniz.”

db80 kriptoup
kaynak: donalt/youtube

Bu yazının yazıldığı sırada LTC, gün içinde %1,79’luk bir artışla 77,50 $ değerindeydi. LTC güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!