Altcoin Analizleri

DonAlt, Litecoin İçin Fiyat Hedefini Açıkladı!

Popüler bir kripto analisti, ivme kazanmaya başlayan Litecoin (LTC) için yeni fiyat hedeflerini belirtti.

Analist DonAlt, Technical Roundup strateji videosunda Youtube abonelerine; Litecoin’in Mayıs 21’de ulaştığı en yüksek seviyesi olan 400$’ı aşabileceğini söyledi.

Litecoin’i 300-400 dolar arasında görmek ilginç olurdu

İlk yüksek fiyat hedef seviyesi 160 ila 200 dolar arasında ve bu da Litecoin’in mevcut değerinden %156’ya varan bir artış anlamına geliyor. Bu yazının yazıldığı sırada Litecoin, bir hafta önceki kapanışına kıyasla %22’den fazla bir artışla 78,08 dolardan işlem görüyor. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

“100 dolardan satmayı düşünmüyorum, 160-200 dolar arasında yükselişini bekliyorum. LTC’i 300 ila 400 dolar arasında görmek ilginç olurdu. Tüm zamanların en üst seviyesine çıktığını görebiliyoruz. Boğa piyasasında pek bir şey yapamadı ancak şu an gerçekleştirmek için gereken grafiğe sahip.”

litecoin analiz
kaynak: donalt

Stratejist, piyasa hareketlendiğinde LTC’in diğer altcoinleri geride bırakacağını, piyasa sıçradığında daha hızlı yükseleceğini ve düzeldiğinde daha sert düşeceğini öngörüyor.

“Ben Litecoin’e oynayacağım. Eğer erken biterse başka şeylere de yönelebilirim. Ancak şimdilik, makul ölçüde emin olduğum bir tanesine bağlı kalacağım – altcoinler yükselirse, Litecoin daha sert yükselecek. Eğer altcoinler düşerse, LTC biraz daha az düşecektir.

LTC’nin genel olarak iyi bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Buna dayanarak, başka bir yere gitmem için çok az neden var çünkü bunun diğer şeyler kadar riskli olmasa da oldukça büyük bir yükselişe sahip olduğunu düşünüyorum.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!