Altcoin Haberleri

Kripto Tüccarı Lark Davis, Ethereum’un Bu Sebepten Bir ‘Saatli Bomba’ Olduğunu Söylüyor!

Popüler kripto analisti Lark Davis, yatırımcılara son zamanlardaki mücadelelerine rağmen Ethereum’dan (ETH) vazgeçmemeleri için bir neden sundu.

Ethereum Saatli Bir Bomba

Lark Davis 540.000 Twitter takipçisine, ETH’nin 30 günün en yüksek seviyesinden %23’lük bir düşüş görmesine rağmen, token arzının değişim platformlarında azalması nedeniyle fiyatının fırlaması gerektiğini söylüyor.

Davis’in tweeti şu şekilde,

“Fiyatın tüm zamanların en yüksek olduğu zamana kıyasla şu anda borsalarda yaklaşık 3 milyon daha az #ethereum var. Vay! Bu pazar saatli bir bomba!”

ethereum

Bir varlığın değişim rezervi, merkezi değişim platformlarındaki tüm cüzdanlarda bulunan token sayısıdır.

Davis’in sözleri, Ethereum’un bu yılın başlarında Londra hard fork’unu etkinleştirmesinin hemen ardından geldi; bu, diğer şeylerin yanı sıra, ağ tarafından kaç işlemin işlendiğine bağlı olarak ETH’yi yakan bir deflasyon mekanizması uyguladı. Şimdiye kadar, bu yöntem kullanılarak 1 milyar doların üzerinde ETH yakıldı.

Viewbase’e göre Ethereum, son yedi gün içinde değişim platformlarından yaklaşık 170.000 jetonun kaybolduğunu ve 30 günlük bir süre boyunca toplam 1.17 milyon jetonun yakıldığını gördü.

CoinGecko’ya göre, Ethereum yazı yazarken 3.278 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!