Altcoin Haberleri

Solana Tabanlı Bonk Coin %1,374 Patladı!

Solana (SOL) tabanlı piyasaya yeni sürülen Bonk Coin, daha geniş kripto piyasalarına meydan okuyan patlayıcı bir rallinin ortasında.

Bonk Coin (BONK), Solana topluluğunun FTX’in çöküşünü ve ardından SOL üzerindeki etkisini takiben yeniden enerji kazanması için inşa edilmiş bir meme coindir ve bu fiyaskodan sonra tüm zamanların en yüksek seviyelerinden yaklaşık %97 oranında düşmüştür.

Projeye göre, Bonk katılımcıları toksik “Alameda” tokenomiklerinden bıkmış ve herkesin “adil bir atış” yaptığı eğlenceli bir memecoin yapmak istemişlerdir.

Bonk Coin’in ekosistemi, kullanıcıların Sam Bankman-Fried’in bir resmini beyzbol sopasıyla “bonking” karşılığında BONK’a ödeme yapmalarını ve tokenlerinin bir kısmını yakmalarını sağlayan merkezi olmayan bir uygulama (DApp) içerir.

bonk coin haberleri
Kaynak: plsbonk.me

Toplam BONK token arzının %50’si Solana sahiplerine havadan dağıtıldı ve bu haberin yazıldığı sırada BONK’un piyasa değeri 51 milyon dolardı. BONK güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Bonk Coin %957 artışta

BONK, 0,000000086142 $ fiyatla piyasaya sürüldü ve yaklaşık beş gün içinde yaklaşık %1.374’lük bir ralliye işaret ederek 0,00000127 $’a patladı.

Solana tabanlı yeni Dogecoin taklitçisi o zamandan beri sakinleşti, şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %39 oranında işlem görüyor ancak yine de lansman fiyatından %957 arttı.

BONK ile birlikte yükselişe geçen Solana da geçtiğimiz hafta patladı ve yerel en düşük fiyatı olan 8,30$’dan %60’ın üzerinde sıçrayarak haber yazıldığı anda 13,33$’dan işlem görüyor. SOL güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!