Altcoin AnalizleriAltcoin Haberleri

Analist Sherpa, Bir Katalizörün XRP ve 3 Altcoin Üzerinde Ciddi Etkisi Olabileceğini Söyledi!

Kripto analisti, devam eden ayı piyasasının ortasında altcoin ile ilgili tahminlerini güncelledi.

Yatırımcı Altcoin Sherpa, YouTube abonelerine Bitcoin’in (BTC) fiyatının büyük bir düşüş daha yaşaması halinde XRP, Polygon (MATIC), Chainlink (LINK), Chiliz (CHZ) ve Polkadot’un (DOT) %25-50 oranında düşebileceğini söyledi.

Altcoin Sherpa, Polygon’un iyi göründüğünü söyledi

Bununla birlikte, bir Ethereum (ETH) ölçeklendirme çözümü olan Polygon’un hala “iyi göründüğünü” belirtti. Fiyatın 0,70 ila 1,00 $ aralığında kalacağını tahmin ediyor. Analist, Bitcoin’in düşmemesi ve MATIC’in önümüzdeki birkaç hafta içinde konsolide olması halinde, 2 dolara kadar yükselebileceğini düşünüyor.

altcoin analiz
analist sherpa, bir katalizörün xrp ve 3 altcoin üzerinde ciddi etkisi olabileceğini söyledi! 1

MATIC, yazı yazıldığı sırada 0,881 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 10. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte yaklaşık %4 artış gösterdi. MATIC güncel fiyatı görmek için tıklayın.

Altcoin Sherpa, sosyal token platformu Socios.com’a güç veren platform Chiliz’in kısa vadede daha yüksek hareket etmesi gerektiğini söyledi. Sherpa, 0,24 $ aralığına kadar çıkabileceğini düşünüyor, ancak varlıkta “çok fazla öngörülemezlik” olduğu konusunda uyardı.

CHZ yazı yazıldığı sırada 0,182767 dolardan işlem görüyor. CHZ güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

altcoin analiz
kaynak: altcoin sherpa

Analist ayrıca XRP’nin grafiğinin “biraz tuhaf göründüğünü” düşünüyor ve ETH rakibi için dalgalanma beklediğini de sözlerine ekledi.

“Açık ve dürüst olmak gerekirse, bunun bir ay daha devam edeceğini düşünüyorum. Yukarıda dönebilir ancak bir süre daha böyle devam edecek.”

altcoin analiz
kaynak: altcoin sherpa

XRP yazı yazıldığı sırada 0,38052 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 7. sıradaki kripto varlığı son 24 saatte %0,25 artış gösterdi. XRP güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

Buna karşılık, LINK’in grafiğinin harika olduğunu düşünüyor. 200 günlük üssel hareketli ortalamasına yaklaştığını ve merkezi olmayan oracle ağının 7,50 $ aralığını kazanabilirse iyi görüneceğini belirtti. Bunu başarırsa fiyatının %50 artabileceğini söyledi.

LINK yazı yazıldığı sırada 6,79 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 23. sıradaki kripto varlığı son 24 saat içinde %4’ten fazla artış gösterdi. LINK güncel fiyatı görmek için tıklayın.

Analist son olarak Polkadot’ta düşüş eğiliminde olduğunu, DOT’un grafiğinin 3,50 dolara kadar düşebileceğini gösterdiğini söyledi. Polkadot bu yazının yazıldığı sırada 5,45 dolardan işlem görüyor. DOT güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

altcoin analiz
kaynak: altcoin sherpa

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!