ALTCOİNYORUM/ANALİZ

Ethereum, IOTA, BitTorrent Fiyat Analizi: 22 Ağustos Pazar

Bitcoin’in 48 bin doların üzerine çıkması, daha geniş pazarda satın almayı teşvik etti ancak bir patlamaya yol açmadı. Ethereum 3290,27 dolar ile 2977,68 dolar arasında konsolide oldu. Öte yandan IOTA, bir sonraki direncini 1,11 dolarda görürken %5,1 yükseldi. Ayrıca, sürekli yüksek seviyelerle BitTorrent, 0,0046 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkabilir.

Ethereum (ETH)

kriptoup ethereum analiz
ETH/USD, TradingView

Ethereum son 24 saatte %2.5 yükseldi ve 3290.27 dolardan işlem gördü. Konsolidasyon belirtileri yanıp sönerken kendisini 2977,68 dolarlık destek seviyesinin üzerinde sabitledi. Fiyatlar önümüzdeki işlem seanslarında aynı seviyede kalırsa, ETH 3322,80 doları test etmek için yukarı yönde kırılabilir. 

Ancak teknikler, 4 saatlik grafikte karışık işaretlere işaret etti. Müthiş Osilatör , yeşil sinyal çubuklarını kaydetti ve olumlu fiyat hareketini vurguladı. Göreceli Güç Endeksi 60 seviyesine yakın durduğundan , alım gücü düşüş bölgesinden toparlandı . 

MACD , histogramındaki yeşil çubuklar son birkaç seansta geriliyor olsa da, yükseliş sinyalleri de verdi. Fiyatın tersine çevrilmesi durumunda ETH, 2977,68 dolardan destek bulabilir. 

IOTA

kriptoup iota analiz
IOTA/USD, TradingView

IOTA, son gün grafiğinde %5.1 artış gösterdi ve yazının yazıldığı sırada 1.09$ olarak fiyatlandırıldı. Alt, 0.96 dolarlık destek seviyesinden uzaklaşırken 1.11 dolarlık ani direncine dokunmaya hazırlandı. Teknikler IOTA için oldukça olumlu kaldı.

Durumda IOTA $ 1.11 devrilmesine yönetir, bu $ 1.21 direncini test etmek amacı olabilir. MACD , histogramda yeşil çubuklar sergiledi. Bollinger Bantları , artan piyasa oynaklığının olası şansını gösteren farklılık gösterdi.

Müthiş Osilatör kayıtlı yeşil sinyal çubukları. Kapak tarafında, IOTA’nın destek alanları 0.96 dolar ve 0.79 dolar. 

BitTorrent (BTT)

kriptoup bittorrent analiz grafik
BTT/USD, TradingView

BTT son 24 saatte %2,6 arttı. Basın zamanında 0,0044 dolardan işlem gören fiyat, aralığa bağlı bir şekilde hareket ediyordu. Daha yüksek seviyeler oluşturmaya devam ederse, yakında 0,0046 dolar ve 0,0049 dolar direnç çizgilerini devirebilir. 

Göstergeler piyasada karışık fiyat hareketi gösteriyordu. Müthiş Osilatör , yeşil sinyal çubuklarını kaydetti ve ayrıca tüccarlar için bir satın alma sinyali verdi. Buna bağlı olarak, Göreceli Güç Endeksi yarı çizginin üzerine çıktı ve satın alma baskısı biraz güçlenirken 50 işaretinin yakınında durdu. 

MACD histogramında, düşüş eğiliminin eşiğinde olduğu için uzaklaşan yeşil çubuklar görüldü. Yukarıda belirtilen ifade doğruysa, BTT 0,0040 dolar ve 0,0035 dolar destek seviyelerine düşebilir.

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!