Altcoin Haberleri

Binance Akıllı Sözleşmelerinde En Çok Kullanılan 9 Proje!

WIN, ADA, XRP ve DOGE, geçen ay Binance Akıllı Sözleşmeler’de (BSC) en çok kullanılan ilk 9 proje belirteçleri arasında yer alıyor.

BSC Daily Twitter hesabına göre, WIN, BTT, DOGE, TRX, XRP, ADA ve diğer 3 token, Binance Akıllı Sözleşmelerinde en çok kullanılan proje tokenleridir.

BSC, kullanıcıların dijital varlıklarını ve merkezi olmayan uygulamalarını tek bir blok zincirinde oluşturmalarını ve oluşturmalarını sağlayan çift zincirli bir yapıdır. Ayrıca platform, kullanıcıların bir blok zincirinden diğerine değiş tokuş yapmak için büyüyen ticaretten faydalanmalarını sağlar.

Nisan 2019’daki lansmanından bu yana BSC, faaliyet ve hacimlerde önemli bir büyüme kaydetti. Ayrıca, BSC artık çeşitli Merkezi Olmayan Finans protokolleri için tercih edilen seçenek haline geldi . Ayrıca, mevcut birçok kişi zincirler arası desteğe katıldı.

9 Temmuz’da bir Twitter hesabı, BSC’de en çok kullanılan projelerin tokenları hakkında tweet attı. Bu liste WIN, BTT, DOGE, IOTX, TRX, XRP, ADA, SXP ve LOOM’u içerir.

Şaşırtıcı bir şekilde, WINkLink’in yerel belirteci olan WIN, listede ilk sırada yer alıyor. Ayrıca BitTorrent’in yardımcı program tokeni olan BTT ikinci sırada yer alıyor. DOGE, IOTX, TRX ve XRP sırasıyla üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı sıralarda yer alıyor. Ayrıca ADA, SXP ve LOOM da listede.

Ayrıca tweet dikkatlerden kaçmadı. TRON ve BitTorrent CEO’su Justin Sun , tweet’i retweet ederek heyecanını dile getirdi .

Geçen ay, TRON tabanlı Kapsamlı Oracle ekosistemi WINkLink, ‘BSC’deki En Aktif Token’ listesinde ilk sırayı kazandı . 14 milyar dolarlık kullanım miktarıyla ilk sırada yer aldı.

kaynak: coinquora

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!