Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Chainlink, Sushiswap, Filecoin Fiyat Analizi: 22 Ağustos Pazar

Altcoin piyasası, daha geniş kripto piyasası güç kazanırken, hemen bir yükseliş ivmesi kaydetmedi. Chainlink %7 kazanç kaydederken, Sushiwap yatay işlem gördü. Son olarak, Filecoin %2.8 yükseldi ve 75.56 dolarlık direnç işaretini yeniden test etmeye çalışabilir. 

Chainlink (LINK)

kriptoup chainlink grafik analiz
LINK/USD, TradingView

LINK, 28.77 dolardan işlem gördüğü için son 24 saatte %7 değer kazandı. Madeni para 29.17 doların üzerine çıkmaya çalıştı ve sürekli bir yükseliş trendi ile bir hafta içinde üçüncü kez 30.40 dolar seviyesini test edebilir.

Chainlink için teknikler yükselişini sürdürdü. Göreceli Güç Endeksi , yükseliş bölgesinde 60 işaretinde durdu. 

Müthiş Osilatör yeşil sinyal çubukları kaydetti , MACD de histogramında yeşil çubuklar kaydetti, ancak ikincisi geriliyor gibiydi. Fiyatın tersine çevrilmesi durumunda, destek çizgileri 26.60 dolar ve 24.80 dolarda kalıyor.

Sushiswap (SUSHI)

kriptoup sushiwap analiz
SUSHI/USD,  TradingView

Sushiswap, 13.90 $ ile 14.62 $ arasında menzile bağlı fiyat hareketine tanık olduğu için yönsüz hareket kaydetti. Fiyatlar yukarı yönde kırılırsa, alt 14.62 $ direnç seviyesini yeniden test etmeye çalışabilir. 

Göstergeler karışık sinyaller verdi. Müthiş Osilatör, aşağı yönlü fiyat hareketi olasılıklarının altını çizen kırmızı sinyal çubukları sergiledi. Buna bağlı olarak MACD, düşüş eğilimine yaklaşırken histogramında azalan yeşil bardlar kaydetti.

Bir sonraki destek seviyeleri 12.58 dolar ve 11.17 dolar. Bollinger Bantları genişleyerek piyasa oynaklığında bir artışın altını çizdi. 

Filecoin (FIL)

kriptoup filecoin analiz
FIL/USD, TradingView

FIL %2.8 yükseldi ve 72.41$’dan işlem görüyordu. Ayrıca konsolidasyon belirtileri gösterdi ve yukarı yönlü aralıklı hareketini kırması durumunda 75,56 doları yeniden test edebilir. Göstergeler varlık için yükseliş gösteriyordu. 

Müthiş Osilatör, yükseliş fiyatı momentumunun başlamasıyla birlikte bir satın alma sinyali kaydetti. MACD ayrıca histogramında yeşil çubuklar da gösterdi.

telegram 12

Chaikin Money Flow, sermaye girişlerinde bir artış kaydettikten sonra pozitif fiyat bölgesinde yarı çizginin üzerinde kaldı. Filecoin konsolidasyonunu kırdıktan sonra aşağı doğru hareket ederse , destek seviyeleri 70.01 dolar ve 63.90 dolar. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!