ALTCOİNBİTCOİN

Milyarder Mark Cuban Yeni Kripto Varlığı Biriktiriyor – İşte Ethereum Cüzdanındaki Son Durum!

Milyarder girişimci Mark Cuban, yeni bir merkezi olmayan finans (DeFi) varlığı biriktiriyor.

Cuban’ın herkes tarafından bilinen Ethereum cüzdanlarından birine yapılan bir dalış, Shark Tank yıldızının Cumartesi günü portföyüne 75 Olympus (OHM) eklediğini gösteriyor.

Cuban, OHM’yi merkezi olmayan borsa SushiSwap’ta gerçekleştirilen bir ticarette elde etti.

106798364 1605643956212 gettyimages 1134758465 150285 0514
Milyarder Mark Cuban Yeni Kripto Varlığı Biriktiriyor – İşte Ethereum Cüzdanındaki Son Durum! 1

CoinGecko’ya göre Cuban, OHM’yi stake etti. Ödül kazanmak için kripto varlığını kilitledi ve şu anda yaklaşık 298.552 $ değerinde toplam 536 Stake Edilmiş Olympus’a (sOHM) sahip.

Bu özel cüzdan, Cuban kripto tahsil edilebilir platformu Lazy’de takas edilemez token (NFT) portföyünü gösterdiğinde halka açıldı.

OHM, OlympusDAO’nun yerel simgesidir. Proje, fiat para birimi için herhangi bir mandal kullanmadan zaman içinde satın alma gücünü koruyan, merkezi olmayan, algoritmik bir rezerv para birimi yaratmaya çalışıyor.

Kripto varlığı Mart ayında piyasaya sürüldü ve bir ay sonra, Mayıs ayındaki kripto piyasası gerilemesinden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.479 dolara ulaştı. Mayıs ayının en düşük seviyesi olan 164$’a ulaştığından beri, OHM toparlandı ve şu anda yazı yazılırken 558.99$’dan işlem görüyor.

Cüzdan Kübalı bahis OHM tutan sıra 93 diğer ERC20 belirteç var. Cüzdanın değerinin çoğu, Ethereum tabanlı yardımcı para Global Messaging Token (GMT) ve RARI’dan geliyor. RARI, karşılıksız token (NFT) pazar yeri Rarible’ın yönetim varlığıdır.

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!