Altcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Tezos, BAT ve DASH Fiyat Analizi: 22 Ağustos Pazar

Bitcoin, iki ay içinde ilk kez 48 bin doların üzerinde işlem yapmak için %4’ün üzerinde yükseldi. Ancak altcoinler, yükseliş hissine hemen yanıt vermedi. Tezos, BAT ve DASH’ın beğenileri, son 24 saat içinde bazı kazançlar kaydettikten sonra, çoğunlukla kendi grafiklerinde konsolide etmeye başladı.

XTZ %2.6 değer kazanırken 3.86$ direnç işaretine yakın işlem gördü. BAT, 0.770$ direnç işaretinin üzerinde işlem gördü ve son olarak DASH, 234.84$ fiyat tavanını gördü. 

Başlıklar

Tezos (XTZ)

kriptoup tezos grafik
XTZ/USD, TradingView

XTZ, grafiklerinde %2.6 yükseldi ve 3.74$’dan işlem gördü. Bir hafta içinde ikinci kez 3.86 dolarlık direnç işaretini izliyordu. Altcoin için teknikler, XTZ’nin dört saatlik grafiklerde konsolide hareketi de gösterdiğini göz önünde bulundurarak karışık sinyaller verdi. 

Müthiş Osilatör , piyasada olumlu fiyat hareketi gösteren yeşil sinyal çubukları yaydı. Göreceli Güç Endeksi yükseliş bölgesinde 60 işaretine yaklaştıkça alım baskısı toparlandı.

MACD , histogramında yeşil çubuklar kaydetti, ancak son birkaç seansta geriliyorlardı. XTZ için fiyatın tersine çevrilmesi, 3,25 dolar ve ardından 2,95 dolar destek hatlarında dinlenmek anlamına gelir. 

BAT

kriptoup bat grafik
BAT/USD, TradingView

BAT dünden bu yana %4,3’lük bir sıçrama sergiledi ve token, basın zamanında 0,783 $’dan mevcuttu. BAT, 0,770 dolarlık direnç işaretinin üzerinde yükseliş gösterdi. Göstergeler, piyasada olumlu bir fiyat hareketine işaret etti. 

Awesome Osilatör , yarı hattında büyüyen yeşil sinyal çubukları kaydederken, MACD de yeşil çubuklar kaydetti. 

Bollinger Bantları , hafif bir sapma ile paralel kaldı ve bu da piyasa oynaklığının artabileceğini gösteriyor. 

Mevcut fiyat artış trendinden bir kırılma, potansiyel olarak BAT’ı 0,770 dolar ve 0,651 dolar destek hatlarına indirebilir. 

DASH

kriptoup dash
DASH/USD, TradingView

DASH son 24 saatte %3,8 değer kazandı, ancak konsolidasyonu teknik analiz tablosunda da gösterdi. Madeni para, 234.84 $ direncinin üzerinde bir miktar yükselme şansı ile 232.03 $ seviyesinde işlem görüyordu.

Chaikin Para Akışı , sermaye girişleri arttıkça yarı çizginin biraz üzerine çıktı. Tersine, Awesome Osilatör , olası bir düşüş fiyatı sonucunun başlangıcına işaret eden kırmızı bir sinyal çubuğu kaydetti. Buna uygun olarak, MACD de histogramında uzaklaşan yeşil çubuklar ortaya çıkardı. 

Fiyatlar mevcut seviyede kendini koruyamazsa, yaklaşan ticaret seanslarında DASH için destek seviyeleri 192.64$ ve 148.74$ seviyelerinde bekliyor. 

kaynak: ambcrypto

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!