Kripto Borsa Haberleri

Brian Armstrong, Coinbase’in Sektördeki Diğer Firmalardan Farkını Anlattı!

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, rakip firma FTX’in iflas başvurusunda bulunmasının ardından kripto borsalarında büyük çıkışlar yaşanırken yatırımcıların korkularını gidermeye çalıştı.

ABD merkezli en büyük kripto borsasının başkanı, Coinbase’in sektördeki diğer firmalardan neden farklı olduğunu bir dizi tweetle açıklıyor.

“Piyasalarda çok fazla korku var. İnsanların böyle anlarda Coinbase’in ne kadar farklı olduğunu hatırlaması önemli:

1/ ABD merkezli

2/ Müşteri varlıkları 1:1 oranında desteklenmektedir (halka açık şirket finansallarımızda gösterildiği gibi.)

3/ 5 milyar dolarlık bilanço ile iyi sermayelendirilmiş (son 10Q’da gösterildiği gibi).”

FTX’in çöküşü Coinbase’i rezerv kanıtını yayınlamaya teşvik etti

Kripto yatırımcıları, sektörün en büyük firmalarından biri olan FTX’in iflas etmesinin ardından fonlarını kaybetme korkusuyla varlıklarını borsalardan çekiyorlar. Bahamalı firmanın iflası aynı zamanda kripto borsalarının mali durumları üzerinde daha fazla incelemeyle karşı karşıya kalmasına yol açarak Coinbase’in yanı sıra Kraken ve Binance gibi diğer önde gelen platformları da rezerv kanıtlarını yayınlamaya teşvik etti.

coinbase haberleri

Yeni yayınlanan bir şeffaflık raporunda, 2021’in dördüncü çeyreği ile bu yılın üçüncü çeyreği arasında; kolluk kuvvetleri ve devlet kurumlarından aldığı taleplerin sayısının %66 oranında arttığını ortaya koyuyor. Bu taleplerin %95’inden fazlası cezai yaptırımlarla ilgilidir ve %5’inden azı sivil veya idari niteliktedir.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!