Altcoin HaberleriKripto Borsa Haberleri

Coinbase, Bu 2 Altcoin’i Destekleme Kararı Aldı! Yükseliş Başladı!

Kripto borsası Coinbase, platformuna iki merkezi olmayan (DeFi) altcoin’i ekleme kararı aldı.

Coinbase’e göre, Ethereum tabanlı tokenler Rari Governance Token (RGT) ve XYO Network (XYO), Coinbase Pro ticaretine Çarşamba günü başladı.

RGT, borç verme, ücret indirimleri ve protokol yönetimi için bir DeFi platformu olan Rari Capital’e güç veriyor.

XYO, jeo-uzamsal verileri anonim olarak toplayan ve doğrulayan bir ağı destekliyor; bu veriler daha sonra gerçek yerleri temsil eden jetonlarla takas edilebilir veya stake edilebilir.

coinbase 10 1132x670 1

Coinbase, haberi resmi web sitesinde paylaştı.

“Müşterilerden aldığımız en yaygın taleplerden biri, platformumuzda daha fazla varlık ticareti yapabilmek. Listeleme sürecimizin şartlarına göre, zaman içinde standartlarımızı karşılayan daha fazla varlığı desteklemeyi öngörüyoruz.

Platformda yeterli RGT ve XYO arzı sağlandığında… sipariş defterleri üç aşamada başlatılacaktır: sadece post, sadece limit ve tam ticaret.”

XYO bugün itibariyle tam ticaret aşamasına girerken, RGT hala post-only aşamasında.

CoinGecko’ya göre XYO , yazı yazılırken %55’lik bir artışla 24 saatin en düşük seviyesi olan 0.018$’dan 0.028$’a fırladı. RGT, %6.5 düşüşle 16.03 $’da sabitlenmeden önce 17.14 $’dan 15.61 $’a düştü.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!