Kripto Borsa Haberleri

Coinbase, Liquid Staked Ethereum’u Yol Haritasına Ekledi!

ABD’nin önde gelen kripto borsası Coinbase, listeleme yol haritasına altcoin Liquid Staked Ethereum’u (LSETH) ekledi.

Liquid Staked ETH, yatırımcıların Ethereum’larını (ETH) likit bir stake protokolü olan Liquid Collective ile stake ettiklerinde aldıkları yeni bir “makbuz tokeni”.

Liquid Collective stake etme yönteminin, kullanıcıların tokenlerini kilitlediği geleneksel stake etme yönteminden farklı olduğunu belirtiyor.

“Geleneksel stake etme yöntemlerinde bağlanma ve çözülme süreleri söz konusuyken, likit stake etme yöntemi stake edenlere daha fazla likidite ve sermaye verimliliği sağlamaktadır. Token sahipleri tokenlerini stake eder ve stake edilmiş tokenlerine sahip olduklarının kanıtı olarak bir makbuz tokeni alırlar. Makbuz jetonu aktarılabilir, saklanabilir, takas edilebilir ve DeFi’de veya desteklenen DApp’lerde kullanılabilir.”

LSETH haber sırasında 1.668 dolardan işlem görüyor. Bu, 1.647 dolardan işlem gören ETH’nin biraz üzerinde.

coinbase haberleri

Coinbase, çok sayıda kripto varlığı listelemeyi hedefliyor

Şeffaflığı artırmak ve listeleme duyurularını önden yapma olasılığını azaltmak için geçen yıl listeleme yol haritasını oluşturdu.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, borsanın şirketin standartlarını karşıladıkları sürece mümkün olduğunca çok sayıda kripto varlığını listelemeyi hedeflediğini söyledi.

“Bu bir nevi Amazon gibi bir şey, bir ürünün üç yıldızı olabilir ya da beş yıldızı olabilir ancak sürekli olarak bir yıldız almaya başlarsa; muhtemelen hileli ya da kusurludur ve belki Amazon onu kaldırır. Aksi takdirde, bunların ne olduğuna piyasanın karar vermesine izin vermek istersiniz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!