BORSA

Coinbase, Japon Kripto Pazarına 5 Kripto Para İle Girecek!

Japon mali düzenleyicileri, Coinbase’i 5 kripto ticareti için onayladıklarını açıkladı.

Japon düzenleyicilere göre, kripto para tabanı artık Japon kripto pazarına girebilir. Coinbase 5 kripto para ile bu pazara dahil olacağını açıkladı. İşte o coinler; Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Stellar Lumen (XLM) ve Litecoin (LTC).

Haberler, Coinbase’in artık bir Japonya’da faaliyet göstereceğini bildirdi.. Japonya’nın Finansal Hizmetler Ajansı (FSA), geçen hafta bu konuyu duyurmuştu.

coi
Coinbase, Japon Kripto Pazarına 5 Kripto Para İle Girecek! 1

FSA, Coinbase’i bir kripto değişim servis sağlayıcısı olarak kaydettirdiğini söyledi. Ayrıca bu, revize edilmiş Fon Uzlaştırma Yasasına dayanmaktadır. Dahası, onaylanmış kuruluş Coinbase Global’in bir Japon yan kuruluşudur. Nasdaq listesinde yer alan bir şirkettir.

2018 yılında Coinbase, Japon kripto pazarına girme planını açıkladı. O sırada firma, Japon FSA ile yakın bir şekilde çalışacağını söyledi. Ayrıca her aşamada yerel yasalara uyumun sağlanması için çalışıyor olacaktır.

Coinbase’in FSA’ya başarılı bir şekilde kaydolmasının ardından sendika, firmanın artık “birinci sınıf üyesi” olduğunu belirtti.

Coinbase, 2018’de JVCEA’ya “ikinci sınıf üye” olarak katıldı. Coinbase için doğrulanmış kullanıcılar %30 artarak yıl sonuna kadar 70 milyona ulaşabilir. Bunun nedeni, üst düzey kripto borsasının yüksek bir yeni kullanıcı akışı kaydetmeye devam etmesi bekleniyor.

Kaynak: CoinQuora

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!