Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKripto Borsa Haberleri

Crypto.com Şeffaflık Teklifinde Bitcoin ve Altcoin Rezervlerini Açıkladı!

Önde gelen bir kripto borsasının genel müdürü, şeffaflığa doğru ilk adımda platformun bazı rezerv varlıklarını açığa çıkardı.

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek, yatırımcıların Crypto.com’un sahip olduğunu iddia ettiği 1:1 rezerv varlık oranına sahip olduğunu kanıtlayacak tam bir denetimi duyururken, kripto borsasının güvenli ve şeffaf kalmasını bekleyebileceklerini söyledi.

Başlangıç ​​olarak Kris Marszalek, borsanın soğuk cüzdan adreslerini paylaştı.

“Rezerv kanıtı denetimi hazırlıkları devam ederken, platformumuzdaki en iyi varlıkların bazıları için soğuk cüzdan adreslerimizi paylaşıyoruz. Bu, rezervlerimizin yalnızca bir kısmını temsil ediyor: yaklaşık 53.024 BTC, 391.564 ETH ve diğer varlıklarla birlikte toplam 3 milyar dolar.

Lütfen önümüzdeki birkaç hafta içinde bizden tüm müşteri varlıklarının tam 1:1 rezervini onaylayan tam denetlenmiş rezerv kanıtı bekleyin. Crypto.com’un tam şeffaflık ruhu içinde çalışmaya devam etmesini ve istikrarlı ve güvenli bir platform olarak kalmasını bekleyebilirsiniz.”

Blockchain analitik platformu Nansen’den alınan son verilere göre, Crypto.com’un soğuk cüzdan portföyü yaklaşık 2.80 milyar dolar değerinde varlığa sahip ve bunların %31.54’ü piyasa değerine göre önde gelen dijital varlık olan Bitcoin’den (BTC) oluşuyor.

bitcoin
kaynak: nansen

Diğer önemli kripto varlıkları arasında toplamın %20.08’ini oluşturan meme token Shiba Inu (SHIB) ve portföyün %17.35’ini oluşturan lider akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) yer alıyor.

Stablecoinler Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) sırasıyla %5,41 ve %5,36 oranlarını oluştururken, diğer altcoinler borsanın soğuk cüzdanlarındaki varlıkların %20,26’sını oluşturuyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!