Altcoin Haberleri

Coin Bureau’ya Göre Bu Beş Altcoin’in 3. Çeyrek için Sağlam Potansiyeli Var!

Popüler kripto para birimi Coin Bureau’nun sunucusu, 2021’in üçüncü çeyreği için en fazla potansiyele sahip olduğunu düşündüğü beş altcoini paylaştı.

Yeni bir videoda 1,23 milyon abonesine hitap eden Guy ismiyle bilinen analist, listesine Ethereum (ETH) ile başlıyor.

Analist, Ethereum tabanlı bir borsa yatırım fonu (ETF), kurumsal talep ve ETH’yi deflasyonist bir varlığa dönüştürebilecek son EIP-1559 güncellemesi de dahil olmak üzere, Ethereum’u daha yüksek seviyelere çıkarabilecek birden fazla katalizörü listeliyor.

“Bence yıl sonuna kadar 6.000 ila 7.000 dolarlık bir ETH için kolayca dava açabilirsiniz.” 

Guy’ın listesindeki iki numaralı para Cardano’dur (ADA).

“Geniş piyasa değeri nedeniyle Cardano’nun yukarı yönlü potansiyeli sınırlı olsa da, büyümek için Ethereum’dan çok daha fazla alana sahip ve bunun birçok nedeni var. Yeni başlayanlar için ADA, yükseliş momentumunu her şeye rağmen sürdürdü. Son düşüşe rağmen güçlü kaldı ve hala çok görünür bir yükseliş trendinde. Bunun nedeni, Cardano’nun en iyi günlerinin önünde olmasıdır.”

kriptoup altcoin 1

Guy ayrıca Cardano ekosisteminde 100 kat getiri için fırsatlar sunabileceğini söylediği bir dizi topluluk tarafından finanse edilen proje olan Project Catalyst’ten de bahsediyor.

“Bu kâr potansiyeli rekor miktarda perakende yatırımcı ve kullanıcı getirebilir ve ADA’nın 4 ila 5 dolar aralığına çıktığını görebiliyordum.”

Analistin üçüncü seçimi Solana’dır (SOL). Guy, Solana’nın Visa veya Mastercard gibi eski ödeme işlemcileri kadar çok işlemi işleme yeteneği nedeniyle “ciddi derecede önemli” olduğunu söylüyor. Ayrıca Cardano gibi SOL’un da kripto piyasalarındaki gerileme sırasında oldukça iyi durumda olduğunu söylüyor.

Guy’ın Q3 için dördüncü altcoin seçimi, katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon’dur (MATIC). MATIC’e gelen yeni kullanıcı dalgası beklentisine dayanarak, analist, altcoin kartlarında %264’lük bir rallinin kolayca olduğunu söylüyor.

“Poligon’un kitlesel olarak benimsenmesi, 2021’in sonunda fiyatını kolayca tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkarabilir. Bence 5 dolar gerçekçi bir tahmin.”

Guy’ın listesindeki son altcoin, Proof-of-Stake Blockchain Terra’nın rezerv para birimi olan LUNA’dır. Analist, Terra’nın henüz “savaşta test edilmemiş” olmasına rağmen, yıl sonuna kadar %506’lık bir fiyat artışının hala mümkün olduğunu söylüyor.

“Şimdi bana deli deyin ama LUNA’nın benimsenmesi ve inovasyonu devam ederse yıl sonunda 100 dolara ulaştığını kolayca görebilirim.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!