ALTCOİN

Cardano Akıllı Sözleşme Lansmanı Yaklaşıyor – İşte Beklenen Yükseltmeyle İlgili Gelişmeler!

Akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA), bu ay merakla beklenen Alonzo ana ağının lansmanını onayladı.

Girdi Çıktısı Honk Kong (IOHK), ekibin 12 Eylül’de ana ağın uygulanmasını başarıyla teklif ettiğini söyleyerek 180.500 Twitter takipçisine için haberi verdi.

“LANSMAN ONAYLANDI: Bugün, UTC 17:26 civarında, Pazar günü bir hard fork birleştirici etkinliğini tetiklemek için #Cardano ana ağına başarıyla bir güncelleme [sic] teklifi gönderdik”

image 19

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, bir YouTube videosunda, ADA’nın akıllı sözleşme sunumunun, Cardano’nun yerel programlama dili Plutus’u düzgün bir şekilde uyguladıkları sürece geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalarını desteklemeye başlayacağını paylaşıyor.

“Bu şeyleri çalıştırmak için temel altyapı artık çalışır durumda ve çalışıyor, bir test ağında değil, [ancak] bir ana ağda çalışıyor, bu, uygulamanız için Plutus kodunuz varsa, 12’sinde geldiği anlamına gelir. gönderip çalıştırabilir, ana ağ üzerinde çalışır. 

Akıllı sözleşmeler burada, tebrikler.”

2021’in ilk yarısının çoğu için 1,50 doların altına düştükten sonra Cardano , akıllı sözleşmelerin platformuna geldiğinin duyurulmasının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi 3,16 dolara yükseldi . 

CoinGecko’ya göre ADA, yazı yazılırken 2.58 dolardan işlem görüyor.

Hoskinson daha sonra platformun lansmanla ilgili bazı yeteneklerini detaylandırıyor.

“Pek çok insan ‘peki, 12’sinden itibaren ne yapabilirsin?’ diye soruyor. Peki, çok! Akıllı sözleşme yetenekleriniz var, bu, geliştiricinin becerisi, hayal gücü ve araçlarıyla sınırlıdır. Bir jeton yayınlarsınız, şimdi NFT’lerin (karşılıksız jeton) ötesine geçebilirsiniz. [Eminim] kısa sürede bu sistemde bir stabilcoin almanın oldukça önemsiz olması gerekir.

NFT’lere telif ücreti koymak istiyorsanız, NFT’lerinize her türlü gelişmiş harcama politikasını uygulamaya başlayabilirsiniz. Bu tür şeyler yapılabilir ve 12’sinde gönderilecek olanın bir sonucu olarak yüzlerce başka fikir ve uygulama artık mümkün.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!