Bitcoin HaberleriAltcoin HaberleriDuyuru

Miami Belediyesin’den Devrim Yüksek Kripto Para Yatırımı!

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Şubat ayında, bazı kişisel kripto para alımları yapmayı planladığını söylemişti. Son olarak 6 Mart tarihinde kripto paraya yatırım yaptığını açıkladı.

Safemoon, Safemars, Shiba gibi yüzlerce altcoin Gate borsasın’da! %20 komisyon indirimi fırsatını kaçırmayın, hemen kayıt olun!

Haberin Özeti

  • Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, bu yılki Ethereal Summit’te, Bitcoin ve Ethereum satın aldığını açıkladı.
  • Miami şehri, kripto paraya verdiği yoğun destek ile sık sık gündeme geliyor.

Miami Belediye Başkanı Francis Suarez, Şubat ayında kişisel olarak kripto paraya yatırım yapmak istediğini açıklamıştı. Son olarak Ethereal Summit zirvesine katılan Başkan, Bitcoin ve Ethereum’a yatırım yaptığını açıkladı.

Suarez, Ethereum’dan Ciddi Seviyede Kâr Etti

Suarez, satın alma işlemlerini 6 Mart tarihinde gerçekleştirdiğini dile getirdi.

Başkan Suarez, 2021 Ethereal Sanal Zirvesi’nde Daniel Roberts’a yaptığı açıklamada, “Bitcoin ve Ethereum satın aldım. Dogecoin yatırımı yapmadım.” dedi.

“O anı asla unutmayacağım.” diye söze giren Suarez, “1.9 trilyon Dolarlık teşvik tasarısının Senato’dan geçtiği gün; ‘ben de kripto para satın alıyorum!’ dedim. Bunun kesinlikle yükseleceğini biliyordum.” ifadelerini kullandı.

miami belediyesi bitcoin

Başkan Biden’in 1.9 trilyon Dolarlık teşvik paketi – genellikle Amerikan Kurtarma Planı olarak da bilinir – 12 Mart’ta yasalaştı. Yani Başkan Suarez, Bitcoin yatırımını yaklaşık 57.000 Dolar fiyat üzerinden gerçekleştirdi. 12 Mart’tan bu yana Bitcoin 63.000 Dolara kadar yükseldi; ama aynı zamanda 48.000 Dolara kadar da geriledi. Bugün Bitcoin, muhtemelen Suarez’in satın aldığı seviye olan 57.000 Dolar civarında seyrediyor.

Ethereum satın alımı söz konusu olduğunda Miami Belediye Başkanı çok daha iyi bir iş çıkardı. 12 Mart’ta Ethereum yaklaşık 1.800 Dolar seviyesindeydi. ETH fiyatı, o günden bu yana %94 oranında artarak şu anki seviyesi olan 3.500 Dolara ulaştı.

Miami’nin Kripto Desteği

Miami Belediye Başkanı Suarez, son aylarda kripto endüstrisinin en ünlü savunucularından biri oldu. Kişisel satın alma işlemi ise Miami’de uzun süredir devam eden yoğun kripto para desteğinin sadece küçük bir zinciri.

Miami Belediye Başkanı, 2021’in başında şehrin kripto sektöründe ilerlemesine yardımcı olmak için bir kripto para ekibi kurduğunu açıkladı. Ekip, hükümet fonlarının Bitcoin’e yatırım yapmak için kullanılması gerektiğini savundu. Öte yandan ekip, Miami-Dade County sakinlerinin kısa süre içinde kripto para ile vergi ödemeye başlayabileceğini duyurdu.

Şehrin efsanevi NBA takımı Miami Heat ise, 2019 yılında Sam Bankman Fried ve Gary Wang tarafından kurulan kripto para borsası FTX ile kapsamlı bir sponsorluk anlaşması yaptığını kamuoyuna açıkladı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!