Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri

Cathie Wood: Bitcoin Yedi Haneli Fiyatlara Ulaşacak!

Yatırım firması ARK Invest’in kurucusu ve CEO’su, Bitcoin’in (BTC) 2030 yılına kadar yedi haneli bir fiyata ulaşacağı yönündeki tahminini ikiye katladı.

Bloomberg’e verdiği bir röportaj sırasında BTC’nin sekiz yıl içinde 1 milyon dolara ulaşacağı yönündeki tahminini hala koruyup korumadığına ilişkin bir soruyu yanıtlayan ARK Invest CEO’su Cathie Wood, koruduğunu söyledi.

Bitcoin’in piyasadaki gerilemeden “gül gibi kokarak” çıkacağını belirten Wood, kurumsal yatırımcıların amiral gemisi kripto varlığa ve Ethereum’u (ETH) daha iyi anladıklarında daha rahat para yatıracaklarını söyledi.

Bitcoin’in %5.940 oranında değer kazanması gerekiyor

BTCnin daha önce bahsettiklerimden dolayı bu durumdan gül gibi kokarak çıkacağını düşünüyoruz. Yine de gecikecek tek şeyin belki de kurumların geri adım atıp ‘tamam, bunu gerçekten anlıyor muyuz’ demesi olduğunu düşünüyorum. Ve gerçekten ev ödevlerini yapıp burada neler olduğunu gördüklerinde, Bitcoin’e geçme konusunda daha rahat olabileceklerini düşünüyorum. Ve belki de ilk durak olarak Ether.”

BTC bu yazının yazıldığı sırada 16.556 $’dan işlem görüyor ve Wood’un tahminine ulaşmak için yaklaşık %5.940 oranında değer kazanması gerekiyor. BTC güncel fiyatını öğrenmek için tıklayın.

bitcoin haberleri

ARK Invest CEO’suna göre Bitcoin ve Ethereum, kripto borsası devi FTX’in son çöküşünün yarattığı kriz karşısında dirençli ve yetenekli olduklarını kanıtladılar.

“Blok zincirlerine bakarsanız… BTC blok zincirini ve Ethereum’u kullanalım. Göreceğiniz şey, altyapıya sahip oldukları, teknolojinin tüm bu kriz boyunca bir adım bile atlamadığıdır. Aslında Bitcoin’in hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve bu da ağın güvenliğinin gerçek bir göstergesi.

Ethereum’da ise toplam değerin 24 milyar dolara ulaştığını görüyoruz. Bu tüm zamanların en yüksek değeri. Dolayısıyla altyapının güzel bir şekilde çalıştığını düşünüyoruz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!